Search found 1 match

by pivecko
19:22 15. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: K systemu
Replies: 169
Views: 48484

Re: K systemu

nikde sem tu nevidel topic s dotazama atk to pisnu sem at nezakladam dalsi mistnost... kdyz sem winged elf a zacaruju na sebe haste, bue se mi to scitat? (tudiz ze se budu pohybovat o 70% rychlej nez normalne)... nebo kdyz zacaruju haste budu hasted a wing elfova rychlost je mi naprd?