Search found 1 match
Re: K systemu
nikde sem tu nevidel topic s dotazama atk to pisnu sem at nezakladam dalsi mistnost... kdyz sem winged elf a zacaruju na sebe haste, bue se mi to scitat? (tudiz ze se budu pohybovat o 70% rychlej nez normalne)... nebo kdyz zacaruju haste budu hasted a wing elfova rychlost je mi naprd?