Search found 1 match

by Esely1943
13:29 08. Sep 2025
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655172

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Já osobně nejvíc ujíždím na střílečkách, hlavně na Counter-Strike. Je to pro mě ideální kombinace rychlého tempa, taktiky a týmové spolupráce. Ale občas si rád zkusím i jiné žánry, jenže střílečky jsou prostě moje srdcovka.