Search found 1 match
- 13:29 08. Sep 2025
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655172
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Já osobně nejvíc ujíždím na střílečkách, hlavně na Counter-Strike. Je to pro mě ideální kombinace rychlého tempa, taktiky a týmové spolupráce. Ale občas si rád zkusím i jiné žánry, jenže střílečky jsou prostě moje srdcovka.