Search found 4 matches
- 12:15 21. May 2008
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - ze života postav
- Replies: 260
- Views: 177595
Re: Galerie - ze života postav
Nekdy se proste nedari a nedari.
- 12:14 21. May 2008
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - ze života postav
- Replies: 260
- Views: 177595
- 21:21 10. May 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404718
Re: Poděkování
no myslim ze opravdu bylo v konecne fazy napeti ze by se dalo krajet.
Takove se jen tak nevidi. Ale zas se o tom neda mluvit aby se neproflakly Ic informace. No bylo to supr.
- 17:56 14. Apr 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404718
Re: Poděkování
Chtel bych Fotherovy podekovat za nove podtemno. Ted je mnohem verohodnejsi a neni jak placka. Atmosfericky take super. Takova prochazka v sopce a nasledny pohled do jejiho jicnu, nebo pochod po dnu propasti
. Dlouhe tunely... Velke zmeny spadu,, supr 