*pokrčí rameny* když chcete mít kněze dobrého boha, co okrádá nevinné, loupí a bohovi to je fuk a každých 45 minut mu dá kouzla, aby se mohl naboostovat, pro mne za mne.
Mně to je šumák!
Search found 5 matches
- 14:44 01. Apr 2008
- Forum: Koš
- Topic: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
- Replies: 122
- Views: 37078
- 13:16 01. Apr 2008
- Forum: Koš
- Topic: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
- Replies: 122
- Views: 37078
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Aby barbar byl vice barbarskej, aby bojovnik byl vic bojovej a takhle u kazdeho povolani.
Víš, jenže mě přijde, že klerik je povolání, které stojí stranou od ostatních, protože narozdíl od tebou zmíněného bojovníka nebo barbara má nad sebou svého nadřízeného, nějakého boha.
Takže už vstupem ...
- 18:09 29. Mar 2008
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351915
Re: Portrety postav
Uf, to mi to ale dalo práci zjistit, jak a co sem poslat!
Portrét Lenvien du Berry:
- 11:44 29. Mar 2008
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1364017
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mně děsně chybí v Karathe krámek s parfémy a lázně. Nutně to potřebuji k životu!

- 22:38 26. Mar 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406263
Re: Poděkování
Děkuju za pěkné přijetí, jakého se mi tu dostalo, nečekala jsem, že moje první krůčky naberou tak ... raketový spád!
Zdravím všechny, koho jsem dnes večer potkala! (a potkám?
)
Zdravím všechny, koho jsem dnes večer potkala! (a potkám?