Search found 5 matches

by leontynka
14:44 01. Apr 2008
Forum: Koš
Topic: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Replies: 122
Views: 37078

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

*pokrčí rameny* když chcete mít kněze dobrého boha, co okrádá nevinné, loupí a bohovi to je fuk a každých 45 minut mu dá kouzla, aby se mohl naboostovat, pro mne za mne.

Mně to je šumák!
by leontynka
13:16 01. Apr 2008
Forum: Koš
Topic: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Replies: 122
Views: 37078

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.


Aby barbar byl vice barbarskej, aby bojovnik byl vic bojovej a takhle u kazdeho povolani.


Víš, jenže mě přijde, že klerik je povolání, které stojí stranou od ostatních, protože narozdíl od tebou zmíněného bojovníka nebo barbara má nad sebou svého nadřízeného, nějakého boha.

Takže už vstupem ...
by leontynka
18:09 29. Mar 2008
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351915

Re: Portrety postav

Uf, to mi to ale dalo práci zjistit, jak a co sem poslat! :|

:!: Portrét Lenvien du Berry:
by leontynka
11:44 29. Mar 2008
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364017

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Mně děsně chybí v Karathe krámek s parfémy a lázně. Nutně to potřebuji k životu! :oops:

:)
by leontynka
22:38 26. Mar 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406263

Re: Poděkování

Děkuju za pěkné přijetí, jakého se mi tu dostalo, nečekala jsem, že moje první krůčky naberou tak ... raketový spád! :oops:

Zdravím všechny, koho jsem dnes večer potkala! (a potkám? :wink: )