Nedávno jsem se přesně takhle seknul v jedné hrobce na hřbitově, když jsem šel "stahovat z kůže" :) kostlivce, který přede mnou utekl do nedostupného výklenku, kde ho dostihnul můj meč.
Poté se z toho výklenku nedalo žádným způsobem dostat, ale když jsem zkusil relog, objevil jsem se vedle něj, už ...
Search found 4 matches
- 18:26 11. Apr 2008
- Forum: Koš
- Topic: Plivníci - chytací místo
- Replies: 6
- Views: 3584
- 11:55 10. Apr 2008
- Forum: Koš
- Topic: Hostinec v Ivory
- Replies: 13
- Views: 5461
Re: Hostinec v Ivory
Taktéž padá, závada nebude asi jen na našich příjimačích 
- 11:53 10. Apr 2008
- Forum: Koš
- Topic: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
- Replies: 39
- Views: 16889
Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny
Mně to včera psalo to samé, a vždy hned po přechodu z lokace do lokace.
- 18:53 31. Mar 2008
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 352158
Re: Portrety postav
Cortaude la Foy, Dei-Anangův rytíř: http://sweb.cz/petrpro/Cortaude.rar