Search found 6 matches
- 17:50 03. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Stráta všech věcí z inventáře
- Replies: 12
- Views: 5511
Re: Stráta všech věcí z inventáře
jo ja vim ale de to i když si sam, vyhodiš všechny věci do skříně v hospodě třeba potom vytvoříš postavu ze stejnym jménem a objevíš se tam kde ses odlognul vezmeš věci a si stejny jak předtím akorát máš jiné vlastnosti. Jo a ty věci tam pořád nemam. Když sem se naposledy odlognul tak jsem mněl ...
- 17:44 03. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Stráta všech věcí z inventáře
- Replies: 12
- Views: 5511
Re: Stráta všech věcí z inventáře
dělal sem jenom relevel to se může ne?
- 09:06 02. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Stráta všech věcí z inventáře
- Replies: 12
- Views: 5511
Re: Stráta všech věcí z inventáře
No stalo se to po pádu přesný čas si nepamatuju, jak se to stalo tak sem se asi týden nemoh připojit k Thalii protože byla offline a ani na stránky Thalie to nešlo potom jak msem se připojil tak už sem nic nemněl.
- 09:39 01. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Stráta všech věcí z inventáře
- Replies: 12
- Views: 5511
Re: Stráta všech věcí z inventáře
Stalo se mi to asi před dvěma týdny a stalo se to postavě Morgrag Santr na ůčtu pawkin
- 13:10 26. Jun 2009
- Forum: Koš
- Topic: Stráta všech věcí z inventáře
- Replies: 12
- Views: 5511
Stráta všech věcí z inventáře
Ztratil sem všechny věci z invu nevite někdo co s tím?? Zustaly mi jen peníze a expy jinak nic
- 19:24 05. Jun 2009
- Forum: Koš
- Topic: Smazani postav
- Replies: 8
- Views: 3696
Smazani postav
prosim vas mohli byste mi smazat vsechny postavy kromne Morgraga Santra ?