Search found 6 matches

by Pawera
17:50 03. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Stráta všech věcí z inventáře
Replies: 12
Views: 5511

Re: Stráta všech věcí z inventáře

jo ja vim ale de to i když si sam, vyhodiš všechny věci do skříně v hospodě třeba potom vytvoříš postavu ze stejnym jménem a objevíš se tam kde ses odlognul vezmeš věci a si stejny jak předtím akorát máš jiné vlastnosti. Jo a ty věci tam pořád nemam. Když sem se naposledy odlognul tak jsem mněl ...
by Pawera
17:44 03. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Stráta všech věcí z inventáře
Replies: 12
Views: 5511

Re: Stráta všech věcí z inventáře

dělal sem jenom relevel to se může ne?
by Pawera
09:06 02. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Stráta všech věcí z inventáře
Replies: 12
Views: 5511

Re: Stráta všech věcí z inventáře

No stalo se to po pádu přesný čas si nepamatuju, jak se to stalo tak sem se asi týden nemoh připojit k Thalii protože byla offline a ani na stránky Thalie to nešlo potom jak msem se připojil tak už sem nic nemněl.
by Pawera
09:39 01. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Stráta všech věcí z inventáře
Replies: 12
Views: 5511

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Stalo se mi to asi před dvěma týdny a stalo se to postavě Morgrag Santr na ůčtu pawkin
by Pawera
13:10 26. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: Stráta všech věcí z inventáře
Replies: 12
Views: 5511

Stráta všech věcí z inventáře

Ztratil sem všechny věci z invu nevite někdo co s tím?? Zustaly mi jen peníze a expy jinak nic
by Pawera
19:24 05. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: Smazani postav
Replies: 8
Views: 3696

Smazani postav

prosim vas mohli byste mi smazat vsechny postavy kromne Morgraga Santra ?