Search found 6 matches
- 15:45 22. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
- Replies: 10
- Views: 5867
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
mám stejný problém hrál sem tu pak dobu ne a když se chci ted připojit tak mi ti píše že časový limit vypršel nebo že sem byl zaveden a nepustí mě to dál
- 19:31 11. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: re:nemozne pripojeni
- Replies: 12
- Views: 7172
Re: re:nemozne pripojeni
zdravím také se nemůžu připojit hlásí mi to že sem byl zaveden a to mám originál CD klíče poradí někdo?
- 22:19 01. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: nelze se připojit
- Replies: 7
- Views: 3347
Re: nelze se připojit
děkuji moc už to jde sem si nepřečetl novinky příště budu pozornější jěště jednou dík
- 18:51 01. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: nelze se připojit
- Replies: 7
- Views: 3347
Re: nelze se připojit
ono se něco upravovalo s klíčem sem nic nedělal
- 13:05 01. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: nelze se připojit
- Replies: 7
- Views: 3347
Re: nelze se připojit
je divný že předtím sem se v pohodě připojil a pak najednou to nešlo a to sem nic nedělal s ničím
- 01:10 31. May 2008
- Forum: Koš
- Topic: nelze se připojit
- Replies: 7
- Views: 3347
nelze se připojit
nemůžu se připojit ke hře píše mi to něco jako *čas pro připojení vypršel byl jste odpojen* poradíte někdo?