Search found 6 matches

by 1Rakosnicek1
15:45 22. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Replies: 10
Views: 5867

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

mám stejný problém hrál sem tu pak dobu ne a když se chci ted připojit tak mi ti píše že časový limit vypršel nebo že sem byl zaveden a nepustí mě to dál
by 1Rakosnicek1
19:31 11. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: re:nemozne pripojeni
Replies: 12
Views: 7172

Re: re:nemozne pripojeni

zdravím také se nemůžu připojit hlásí mi to že sem byl zaveden a to mám originál CD klíče poradí někdo?
by 1Rakosnicek1
22:19 01. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: nelze se připojit
Replies: 7
Views: 3347

Re: nelze se připojit

děkuji moc už to jde sem si nepřečetl novinky příště budu pozornější jěště jednou dík
by 1Rakosnicek1
18:51 01. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: nelze se připojit
Replies: 7
Views: 3347

Re: nelze se připojit

ono se něco upravovalo s klíčem sem nic nedělal
by 1Rakosnicek1
13:05 01. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: nelze se připojit
Replies: 7
Views: 3347

Re: nelze se připojit

je divný že předtím sem se v pohodě připojil a pak najednou to nešlo a to sem nic nedělal s ničím
by 1Rakosnicek1
01:10 31. May 2008
Forum: Koš
Topic: nelze se připojit
Replies: 7
Views: 3347

nelze se připojit

nemůžu se připojit ke hře píše mi to něco jako *čas pro připojení vypršel byl jste odpojen* poradíte někdo?