Search found 28 matches

by Bas
11:59 06. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: zahlcení a pád
Replies: 25
Views: 8212

Re: zahlcení a pád

no jasně, od teď na alchymii kašlu (snad jen léčivo vyrábět). Proč tedy existuje celá řada lektvarů, které lze uvařit, když jsou na nic?
Omluv mě, jestli jsem to špatně pochopila, ale tady se hovoří o tom, že ty lektvary jsou "na nic "pouze ve dvou? lokacích a to až u bossů?

Nebo to ten daný ...
by Bas
19:59 29. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Spell resistance u Drowa
Replies: 54
Views: 32614

Re: Spell resistance u Drowa

Radim wrote:
Alvarion wrote:Edit: To že kouzla z holí zrejme nebudou fungovat, bude staletími oveřená realita.
Tady se třeba můžeš plést a asi i pleteš,je mnoho drowů kteří si troufnou jít na povrch pod 10 lvl a pak rádoby ověřená fakta padají do propadliště dějin :wink:
Taktak, já sám jsem lítal na 7. po povrchu....
by Bas
13:14 27. Jun 2011
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 554072

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Thuereg wrote:Tak dneska jsem byl na Lidicích.

K tomu mužu říct jen to, že je to opravdu Velkej film, ale slabším povahám ho nedoporučuju. Další z hodně kvalitních českejch filmovejch počinů.
Výborně udělanej....hodně se jim povedl
by Bas
20:12 24. Jun 2011
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470768

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

-RoF- wrote: " Je na ni vidět, že si ženskou postavu udržuje pravidelným cvičením, ale zase není příliš svalnatá, její síla jde hlavně z dračí krve." :roll: Tohle je ve schváleném životopise :wink:
Image
by Bas
14:43 22. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Doručovací služba
Replies: 1
Views: 2578

Doručovací služba

*na nástěnkách v Ivory a Karathě se objeví nový vzkaz*
Máte zájem o dopravení pošty, balíku, předmětu nebo informací do vlastních rukou? Vše rychle, levně a diskrétně. Ptejte se po blonďatém elfovi jménem Teu, nebo mi zanechte vzkaz na nástěnce v Karathě nebo Ivory. //popř. PM *následuje ne moc ...
by Bas
19:28 20. Jun 2011
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 554072

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů ...
by Bas
13:20 19. Jun 2011
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 554072

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Za mě i White Collar, něco jako CSI, akorát je to v prostředí FBI a jako poradce tam mají profesionálního zloděje
by Bas
10:52 19. Jun 2011
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 554072

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Braenn wrote: bezpodmínečně vede a vítězí Hra o trůny, taktéž od HBO. :viking:
+1000 souhlas. Škoda, že je poslední díl série zítra
by Bas
12:58 18. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Několikanásobné poklady
Replies: 5
Views: 4690

Re: Několikanásobné poklady

A v podtemnu ve stokách v Charaxsu hned na začátku u slizů
by Bas
20:06 29. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: časové XP a nedostatek zlata
Replies: 16
Views: 7650

Re: časové XP a nedostatek zlata

Taky mi letěj v dílně a jinde ne, ale když hraju RP tak zase valej.
by Bas
20:00 25. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Divný zvuk v lokaci - VYŘEŠENO
Replies: 3
Views: 2788

Re: Divný zvuk v lokaci

Já se lek, že se mi rozsypal komp když sem to slyšel, mně to dělá též :D
by Bas
10:03 25. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Druidci a speciální vlastnosti z proměn
Replies: 5
Views: 3598

Re: Druidci a speciální vlastnosti z proměn

Ajo už koukám na wiki sry
by Bas
09:36 25. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Druidci a speciální vlastnosti z proměn
Replies: 5
Views: 3598

Re: Druidci a speciální vlastnosti z proměn

-RoF- wrote:
(popřípadě i šíp smrti u AA) :roll:
Šíp smrti u AA roste s lvlama AA :-)
by Bas
08:52 20. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Trpasličí jazyk
Replies: 14
Views: 8226

Re: Trpasličí jazyk

Tomu by nikdo nerozuměl, trpasličí jazyk je podobnej takový valšštině smíchaný se slovenštinou :mrgreen: