no jasně, od teď na alchymii kašlu (snad jen léčivo vyrábět). Proč tedy existuje celá řada lektvarů, které lze uvařit, když jsou na nic?
Omluv mě, jestli jsem to špatně pochopila, ale tady se hovoří o tom, že ty lektvary jsou "na nic "pouze ve dvou? lokacích a to až u bossů?
Nebo to ten daný ...
Search found 28 matches
- 11:59 06. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: zahlcení a pád
- Replies: 25
- Views: 8212
- 19:59 29. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Spell resistance u Drowa
- Replies: 54
- Views: 32614
Re: Spell resistance u Drowa
Taktak, já sám jsem lítal na 7. po povrchu....Radim wrote:Tady se třeba můžeš plést a asi i pleteš,je mnoho drowů kteří si troufnou jít na povrch pod 10 lvl a pak rádoby ověřená fakta padají do propadliště dějinAlvarion wrote:Edit: To že kouzla z holí zrejme nebudou fungovat, bude staletími oveřená realita.
- 13:14 27. Jun 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 554072
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Výborně udělanej....hodně se jim povedlThuereg wrote:Tak dneska jsem byl na Lidicích.
K tomu mužu říct jen to, že je to opravdu Velkej film, ale slabším povahám ho nedoporučuju. Další z hodně kvalitních českejch filmovejch počinů.
- 20:12 24. Jun 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 470768
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
-RoF- wrote: " Je na ni vidět, že si ženskou postavu udržuje pravidelným cvičením, ale zase není příliš svalnatá, její síla jde hlavně z dračí krve."Tohle je ve schváleném životopise

- 14:43 22. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Doručovací služba
- Replies: 1
- Views: 2578
Doručovací služba
*na nástěnkách v Ivory a Karathě se objeví nový vzkaz*
Máte zájem o dopravení pošty, balíku, předmětu nebo informací do vlastních rukou? Vše rychle, levně a diskrétně. Ptejte se po blonďatém elfovi jménem Teu, nebo mi zanechte vzkaz na nástěnce v Karathě nebo Ivory. //popř. PM *následuje ne moc ...
Máte zájem o dopravení pošty, balíku, předmětu nebo informací do vlastních rukou? Vše rychle, levně a diskrétně. Ptejte se po blonďatém elfovi jménem Teu, nebo mi zanechte vzkaz na nástěnce v Karathě nebo Ivory. //popř. PM *následuje ne moc ...
- 19:28 20. Jun 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 554072
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů ...
Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů ...
- 13:20 19. Jun 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 554072
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Za mě i White Collar, něco jako CSI, akorát je to v prostředí FBI a jako poradce tam mají profesionálního zloděje
- 10:52 19. Jun 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 554072
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
+1000 souhlas. Škoda, že je poslední díl série zítraBraenn wrote: bezpodmínečně vede a vítězí Hra o trůny, taktéž od HBO.
- 12:58 18. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Několikanásobné poklady
- Replies: 5
- Views: 4690
Re: Několikanásobné poklady
A v podtemnu ve stokách v Charaxsu hned na začátku u slizů
- 20:06 29. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: časové XP a nedostatek zlata
- Replies: 16
- Views: 7650
Re: časové XP a nedostatek zlata
Taky mi letěj v dílně a jinde ne, ale když hraju RP tak zase valej.
- 20:00 25. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Divný zvuk v lokaci - VYŘEŠENO
- Replies: 3
- Views: 2788
Re: Divný zvuk v lokaci
Já se lek, že se mi rozsypal komp když sem to slyšel, mně to dělá též 
- 10:03 25. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Druidci a speciální vlastnosti z proměn
- Replies: 5
- Views: 3598
Re: Druidci a speciální vlastnosti z proměn
Ajo už koukám na wiki sry
- 09:36 25. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Druidci a speciální vlastnosti z proměn
- Replies: 5
- Views: 3598
Re: Druidci a speciální vlastnosti z proměn
Šíp smrti u AA roste s lvlama AA-RoF- wrote:
(popřípadě i šíp smrti u AA)
- 22:04 24. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
- Replies: 7
- Views: 4063
Re: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
Mám to stejný 
- 08:52 20. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Trpasličí jazyk
- Replies: 14
- Views: 8226
Re: Trpasličí jazyk
Tomu by nikdo nerozuměl, trpasličí jazyk je podobnej takový valšštině smíchaný se slovenštinou 