Search found 3 matches

by PUX5
08:19 26. May 2009
Forum: Koš
Topic: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Replies: 25
Views: 13109

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Dobré, díky za názory, nečekal jsem i kladné reakce :wink:, což mě potešilo. Hodně se tu píše, že soudím jen z fora a ve hře jsem nebyl.....no na to jen napíšu, kdoví možná někdy se ukážu :). Zatím se mějte a at se daří tomuhle modulu a že ti určití zlouni si uvědomí, že zlo jde hrát i příjemně pro ...
by PUX5
16:53 25. May 2009
Forum: Koš
Topic: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Replies: 25
Views: 13109

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Na thalii jsem hrál, ale bylo to před wipem....jinak beru to tak ze forum je obrazem hry.
A přesně tyhle obranné reakce jsem čekal, je to jen názor nic víc. Dávám vám to tu z pohledu hráče, co by si možná zahrál, ale forum by ho odradilo, což je škoda ne? Možná se snažit něco změnit. Takže to ...
by PUX5
13:04 25. May 2009
Forum: Koš
Topic: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Replies: 25
Views: 13109

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Ahoj ahoj

Hmm hmm no přemýšlel jsem jestli tu napsat nebo ne, sice jsem se bavil s jedním hráčem co sem tam hrává na Démoně a psali jsem si PM o situaci tady na Thalii, ale čím dál víc čtu forum Thalie, tím víc se divím a nemám vůbec chuť si zkusit tady zahrát.

Jako thalie je HCRP modul že ...