Search found 2 matches

by Majky
12:37 31. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Trička
Replies: 48
Views: 13875

Re: Trička

Noooo ja som taktiez za a uz by som nasiel naku cesticku jak dopravit penizky a aj ho vyzdvihnut. :wink:

Inac posielat cez banku alebo inac peniaze do CR zo SR je dost o hubu, ked som to chcel naposledy riesit tak tam boli take polatky, ze polovica sumy by isla banke. Takze moc neodporucam.

Tak ...
by Majky
22:25 14. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!
Replies: 5
Views: 2949

Re: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!

Zdravim damy, po debate s Daanrim, podla vsetkeho, by som sa mal pridat do tymu pre tvorbu lokacii. Zatial som nove ucho na Thalii, ale nejake koderske znalosti som si priniesol, kedze sa tym zivim :roll: . Cas ukaze.