Noooo ja som taktiez za a uz by som nasiel naku cesticku jak dopravit penizky a aj ho vyzdvihnut. :wink:
Inac posielat cez banku alebo inac peniaze do CR zo SR je dost o hubu, ked som to chcel naposledy riesit tak tam boli take polatky, ze polovica sumy by isla banke. Takze moc neodporucam.
Tak ...
Search found 2 matches
- 22:25 14. Aug 2008
- Forum: Koš
- Topic: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!
- Replies: 5
- Views: 2949
Re: Hleda se dobrovolnik na tvorbu!!!
Zdravim damy, po debate s Daanrim, podla vsetkeho, by som sa mal pridat do tymu pre tvorbu lokacii. Zatial som nove ucho na Thalii, ale nejake koderske znalosti som si priniesol, kedze sa tym zivim
. Cas ukaze.