Search found 144 matches

by paja13
07:42 24. May 2012
Forum: Koš
Topic: ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské
Replies: 125
Views: 36481

Re: Co Vám na Thalii vadí?

1. Neepici z povrchu právě v současnsoti chodí do podtemna jako na čaj. Nedělají to všichni, ale ti co podtemno znají - byvalí zaundaři a jiní. Je jasné, že ti co tam nelezli dřív, tam nelezou moc ani ted.
2. Prosím nespojovat podtemno se Zaundary, chvíli tomu tak kylo, ted už ne. Prosím ani ...
by paja13
23:56 10. May 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407368

Re: Poděkování

jako hrac Olwen :o) ma postava by ji nejradeji zaskrtila za vykecavani tajemstvi :oD
by paja13
18:12 03. May 2012
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72579

Re: Chyby v Alchymii

Rejty wrote:Co se z té byliny vařilo?
nechtel jsem psat vsude o tom co se z ceho vari nebo varilo - mas to v poste
by paja13
18:12 03. May 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 812004

Re: Co Vám na Thalii vadí?

DenGrasse wrote:Já fakt nevim. Ale v tý tabulce je u některých efektů napsáno "NE".
dost lekvosu nefungovalo ani pred zmenama mozna to je tohle
rejty ma info v poste nechtel jsem psat vsude o tom co se z ceho vari nebo varilo :o/
by paja13
20:54 02. May 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 812004

Re: Co Vám na Thalii vadí?

:arrow: Stále se nestackují tuny věcí které by se stackovat měly, převážně craftové suroviny ala peří plivníka atd.
:arrow: Craftové suroviny alkáče se i po zpracování tváří jako trofeje k prodeji u vetešníka, tedy alkáč nemůže již nikdy použít u vetešníka či kožešníka repliku "prodám ti vše co ...
by paja13
18:33 02. May 2012
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72579

Re: Chyby v Alchymii

cusik mohlo by se tohle zverejnit v upravach vareni lekvosu?

DM: tým rozhodl cemetyr vyndat z modulu kvůli jeho schopnostem a neplánuje jeho navrácení.
by paja13
23:39 11. Apr 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 812004

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Já mám zas dojem, že žádná 1/2 ale naprostá nemožnost relevelu ;) kterou vyhlásil rejty krátce po demolici umd Tak a do tý doby byl re-lvl maximálně do desátého lvlu :wink: (třeba z třicítky :mrgreen: ). 100pro souhlas - z lvl 27 na 10 a oholeni vseho az na 3 itemy ne vic jak +1 a 50 tacu jako ...
by paja13
23:50 28. Mar 2012
Forum: Koš
Topic: tajemne strelecka podpora – pripominky a namety
Replies: 8
Views: 5709

Re: tajemne strelecka podpora – pripominky a namety

Tank + střelec = VSL. nvm co je vsl :o)
Běhá tu střelec shadow dancer, který si sám vymlátí na epicu dungy co ostatni epici chodi minimálně ve třech. Myslím, že u střelců je HIPS velkou vyhodou a pak samozřejmě asi build, jak říká shaman, jestli chceš solovat... ;) upresnim - pisu o tajemnym ...
by paja13
23:31 28. Mar 2012
Forum: Koš
Topic: tajemne strelecka podpora – pripominky a namety
Replies: 8
Views: 5709

tajemne strelecka podpora – pripominky a namety

asi mam v posledni dobe smulu na agresivni npc co mi postavu pravidelne zabijeni, tak me berte s rezervou :o) info co tady davam je z pohledu postavy strelce 14-19 urovne

vetsina expovych npc ma redukce zraneni bez ohledu na druh zraneni a okouzleni zbrane: silakovi redukce 5-10 moc nevadi, strelec ...
by paja13
00:22 04. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: PLECHthálie
Replies: 93
Views: 21082

Re: PLECHthálie

nemel jsem chut reagovat az do me ve hre dost hucel kamos at napisu jinak ze se nic nezmeni

ma postava (terka) je tajemnej lukostrelec s vysokou epickou urovni navic namakana ve vareni lekvosu. tajemnej lukostrelec je do party a bez ni prd to vim jenze od zmen uz ani ten prd parta neparta

od zmen ...
by paja13
00:45 25. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58972

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

.s Thenesenem a Corlethem sem nekolikrat hral a nejsem si vedom ze by pouzivaly naky externi program
i kdyz byli afk behem chvile odpovedeli
mozna by se to opravdu melo znovu prosetrit jestli spise nedoslo k tomu ze jeden z nich nepouzival nakej program a zbytek co zrovna afkoval to odnesl s nim ...
by paja13
00:58 16. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: znovu batuzky
Replies: 4
Views: 2860

znovu batuzky

po batuzkareni jsem par dni sem nesel na server ted vidim ze se batuzky jeste resi
terka vari lahvicky lektvaru a tady je fotka jejiho invu potom co vyhodila co slo a co dodala 1 dodavku hraci takze si inv uvolnila jak to slo jenze spousta veci se zase nesklada na sebe kdyz se stahuji (treba klouby ...
by paja13
19:07 01. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: aukce
Replies: 23
Views: 9895

Re: aukce

co se drazilo a kdo drazil se resilo ale urco to chce dat vedet driv jedno o co pujde me zacala tahat na aukci jina postava hodku pred zacatkem kdybych tam chtel jit tak je nemozny neco za hodinu nachystat
by paja13
22:03 20. May 2009
Forum: Koš
Topic: NPC s batohy
Replies: 31
Views: 13324

Re: NPC s batohy

nomis_b wrote:Jestli vas napada, co jeste by se dalo stackovat, tak dejte navrh.
jatra ghula
by paja13
22:14 12. May 2009
Forum: Koš
Topic: spatna trofej
Replies: 9
Views: 4401

Re: spatna trofej

zapomenuty chram -dorensky hvozd
z lichu neni zadna trofej pritom ma z nich byt zub surovina do vareni