Search found 5 matches

by Kapik
19:49 26. Jan 2009
Forum: Koš
Topic: zas lodě
Replies: 13
Views: 5315

Re: zas lodě

Loď Kel-A-Hazr/Karatha, lístek mi psal že loď popluje za 2 hodiny 47 minut a nějaký vteřiny
by Kapik
01:43 22. Dec 2008
Forum: Koš
Topic: hak soubor
Replies: 5
Views: 2968

Re: hak soubor

Zdravim,
mám takový problém. Chtěl sem začít hrát na Thalii a koukám že od mýho posledního logu se zde vyskytly nový soubory. Fajn, tak sem je stáhnul a při pokusu připojení mi to nahlásilo že chybí soubory thalie_tiles_2_1.hak. thalie_tiles_3_1.hak a thalie_tiles_4_1.hak ale netuším kde tyto ...
by Kapik
20:29 29. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Přihlašování
Replies: 7
Views: 3487

Re: Přihlašování

Tak uz je to vyreseno,mel sem posunutej radek v nwncdkey.ini,tim padem mi ta utilitka na CDkeye vyhodila nakej divnej cdkey
diky vsem a hlavne melvikovi za rady
by Kapik
19:37 29. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Přihlašování
Replies: 7
Views: 3487

Re: Přihlašování

Firewallem to neni,nefunguje mi to ani kdyz ho vypnu...jen dodam,ze dkyz sem pridal do souboru WINDOWS/system32/drivers/etc/hosts radek 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com tak mi to hodilo hlasku byl jsi zaveden a ted uz zas ani to
by Kapik
18:27 29. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Přihlašování
Replies: 7
Views: 3487

Re: Přihlašování

Napisu to sem...stahnul sem si vechno potrebny,postupoval podle navodu jak se pripojit,pripojil sem se,vytvoril postavu dal hrat a objevila se mi cerna obrazovka,tak minutku dve sem na ni koukal a pak to spadlo do menu s hlaskou "casovy limit vyprsel.Byl si odpojen ze serveru".To samy pri dalsich ...