Search found 106 matches

by Salyr
13:54 20. Oct 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 515236

Re: World of Tanks

Diemo wrote:tak to se mi stalo prvne, ta M103 je supr, ale ze umi i litat :-D

to mas screen z test serveru nebo to hrajes bez modu i na publiku?
by Salyr
09:57 12. Oct 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407171

Re: Poděkování

taky pridavam sve diky za paradni hru v prahvozdu a hlavne diky Lensikovi za jeho super rymy nebo mam spis napsat sprymy?
by Salyr
19:52 08. Oct 2012
Forum: Galerie
Topic: Galerie - srandičky
Replies: 161
Views: 170519

Re: Galerie - srandičky

zmenil Diemo Kovadlina zbroj nebo mu nekdo fusuje do remesla?*nenapadne kouka na drzici se ruce*
by Salyr
18:20 30. Sep 2012
Forum: Koš
Topic: problem s grafikou
Replies: 12
Views: 6323

Re: problem s grafikou

jj cestina zafungovala smazani override ne a zkousel jsem vselijaky kompatibility a nic takze na toasi prdim pac ja nejsem pocitacovej typ a vrtat se me v grafice nechce
by Salyr
15:53 30. Sep 2012
Forum: Koš
Topic: problem s grafikou
Replies: 12
Views: 6323

Re: problem s grafikou

parada promazal jsem slozku override a mam misto hacku nejaky klikyhaky
by Salyr
20:09 28. Sep 2012
Forum: Koš
Topic: problem s grafikou
Replies: 12
Views: 6323

Re: problem s grafikou

to jsem zkousel dat uplne vsechno na minimum jediny ceho jsem si vsiml ze to nedela kdyz drzim tab tak nevim jak to vymyslet abych ho mel zaplej furt asi si tam dam kaminek XD
by Salyr
16:23 28. Sep 2012
Forum: Koš
Topic: problem s grafikou
Replies: 12
Views: 6323

Re: problem s grafikou

jo mam taky notas integrovanou grafiku ale jen jednu a netusim kde by mohl byt problem protoze podle nastaveni si davam hru na vsechny nastaveni na max.
by Salyr
17:03 25. Sep 2012
Forum: Koš
Topic: problem s grafikou
Replies: 12
Views: 6323

Re: problem s grafikou

stahoval a instaloval jsem si jenom veci co byli na strankach thalie v sekci co je potreba pro pripojeni jinak nejaky moduly co jiz byli prilozeny u instalacky
by Salyr
21:00 24. Sep 2012
Forum: Koš
Topic: problem s grafikou
Replies: 12
Views: 6323

problem s grafikou

potreboval bych poradit s grafikou nevim proc ale dela me to tenhle nesmysl a ja nevim jak se toho zbavit prakticky s tim nemuzu nastavovat veci v menu protoze nevidim ikonky atd a ve hre nevidim chat listu nemate nekdo s timhle zkusenosti nebo nevite jak se toho zbavit?
by Salyr
15:03 23. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174722

Re: Nováčkovské dotazy

ze si delal praci mel jsem to driv nez si to napsal :twisted: :twisted:

a kompatibilitu barev aby me to nehazelo eror mam nastavit asi na soucasny system ze?
by Salyr
14:58 23. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174722

Re: Nováčkovské dotazy

hmm ze me to nenapadlo kdyz tam tu slozku nemam XD
by Salyr
14:50 23. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174722

Re: Nováčkovské dotazy

a jeste jedna vec stahl jsem si alicek portretu a dal je do slozky override ale do hry se me nepridali tak jsem je dal do override back a taktez nic kam je mam teda dat?
by Salyr
14:27 22. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174722

Re: Nováčkovské dotazy

strasne dlouho jsem nehral a pamatuju ze jsem mel stranku kde byli slusne buildy s prehledem co se na jakym lvl ma naklikat nevite nekdo o nejakych takovych strankach?rad bych se podival na nejaky pekne buildy ale nemuzu nic najit
by Salyr
16:15 28. Jan 2011
Forum: Galerie
Topic: Galerie - Questy, výpravy
Replies: 95
Views: 95150

Re: Galerie - Questy, výpravy

sry za spam,ale ta moje slova teda Tagnasurova z druheho obrazku se nakonec moc nesplnila :D
by Salyr
09:29 28. Jan 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407171

Re: Poděkování

tak ja bych tentokrat chtel podekovat za skvelou vcerejsi akci na Ivorskem hrbitove.
diky vsem zucastnenym DM a vsem hracum kteri se tam obevili.

diky fakt sem si to uzil