jj cestina zafungovala smazani override ne a zkousel jsem vselijaky kompatibility a nic takze na toasi prdim pac ja nejsem pocitacovej typ a vrtat se me v grafice nechce
to jsem zkousel dat uplne vsechno na minimum jediny ceho jsem si vsiml ze to nedela kdyz drzim tab tak nevim jak to vymyslet abych ho mel zaplej furt asi si tam dam kaminek XD
jo mam taky notas integrovanou grafiku ale jen jednu a netusim kde by mohl byt problem protoze podle nastaveni si davam hru na vsechny nastaveni na max.
stahoval a instaloval jsem si jenom veci co byli na strankach thalie v sekci co je potreba pro pripojeni jinak nejaky moduly co jiz byli prilozeny u instalacky
potreboval bych poradit s grafikou nevim proc ale dela me to tenhle nesmysl a ja nevim jak se toho zbavit prakticky s tim nemuzu nastavovat veci v menu protoze nevidim ikonky atd a ve hre nevidim chat listu nemate nekdo s timhle zkusenosti nebo nevite jak se toho zbavit?
a jeste jedna vec stahl jsem si alicek portretu a dal je do slozky override ale do hry se me nepridali tak jsem je dal do override back a taktez nic kam je mam teda dat?
strasne dlouho jsem nehral a pamatuju ze jsem mel stranku kde byli slusne buildy s prehledem co se na jakym lvl ma naklikat nevite nekdo o nejakych takovych strankach?rad bych se podival na nejaky pekne buildy ale nemuzu nic najit