btw. jedete někdo na zimní MoR?
Search found 132 matches
- 21:23 18. Sep 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Masters of Rock
- Replies: 80
- Views: 59745
Re: Masters of Rock
tak jsem koukal, že už jsou v prodeji lupeny na Metalfest in MoR 2014 
btw. jedete někdo na zimní MoR?
btw. jedete někdo na zimní MoR?
- 23:00 15. Jul 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Masters of Rock
- Replies: 80
- Views: 59745
Re: Masters of Rock
Já se tam kvůli službce dpstal až v sobotu, takže nemůžu posoudit čt/pá, ale z toho co jsem viděl to pro mě to vyhráli Atrocity, Avantasia, Moonspell a Lordi.
PS: Debustrol to taky rozjel parádně v neděli po ránu
PS: Debustrol to taky rozjel parádně v neděli po ránu
- 19:27 12. Jun 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Masters of Rock
- Replies: 80
- Views: 59745
Re: Masters of Rock
Letos jsem se byl mrknout na Metalfestu, až počasí to byla paráda, ale Brutal Assault vynechám a pojedu se podívat až na letní a zimní MoR
- 23:19 24. Jan 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 255132
Re: Zajímavá videa
Top zvíře na creep https://www.youtube.com/watch?feature=p ... GNfKejPQ#!
- 19:51 12. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Masters of Rock
- Replies: 80
- Views: 59745
Re: Masters of Rock
Nepotkám tady někoho z vás?
- 19:20 07. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516255
Re: World of Tanks
Tak jsem si během tý víkendový akce pořídil SU-100M1 a IS-8, tak jsem zvědavej jak to s nima pujde dál.
- 21:17 25. Oct 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 704683
Re: Jakou hudbu posloucháte?
co třeba http://www.youtube.com/watch?v=fF85-dIl ... e=fvwberel
btw nejedete někdo na Into Darkness Tour 17.11. do Zlína?
btw nejedete někdo na Into Darkness Tour 17.11. do Zlína?
- 22:32 25. Sep 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 255132
Re: Zajímavá videa
Zajímavá představa cesty na měsíc z roku 1902 - A Trip to the Moon
- 10:42 08. Sep 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 554411
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Kdo má slabost pro akční hrdiny 90tých let tak si určitě nenechte ujít Expendables 2.
Některý scény sice přehnaný, ale nasmál jsem se u toho jako už dlouho ne, ty hlášky za to stojí
Některý scény sice přehnaný, ale nasmál jsem se u toho jako už dlouho ne, ty hlášky za to stojí
- 19:37 23. Feb 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516255
Re: World of Tanks
bych si tý akce ani nevšim kdybych po dlouhý době nezabloudil na fórum, díky za info 
- 20:50 05. Jan 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 704683
Re: Jakou hudbu posloucháte?
listky na MoR objednany, dovolena zarizena, uz aby bylo leto 
http://www.youtube.com/watch?v=zeWBD7zH ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=zeWBD7zH ... ure=relmfu
Re: Temný mág
Hola,
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s ...
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s ...
- 18:59 27. Nov 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Masters of Rock
- Replies: 80
- Views: 59745
Re: Masters of Rock
od kdy budou k mani listky?
- 18:42 27. Nov 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Masters of Rock
- Replies: 80
- Views: 59745
Re: Masters of Rock
korpiklaani a deathstars... hmm pokud budou prachy tak jedu taky
Re: Leceni
kdyby se mi to stalo jednou, tak beru klidne i ten lag, ale tohle se stalo uz minimalne potreti, proto jsem to sem davalkucik wrote:Já si myslim, že přesně to mohlo způsobit ten problém. Že se dostal na 1hp a v tu chvíli akorát dostal -1hp od efektu.
A nebo je to celý blbost.