Search found 132 matches

by Garett
21:23 18. Sep 2013
Forum: Pokec
Topic: Masters of Rock
Replies: 80
Views: 59745

Re: Masters of Rock

tak jsem koukal, že už jsou v prodeji lupeny na Metalfest in MoR 2014 :)

btw. jedete někdo na zimní MoR?
by Garett
23:00 15. Jul 2013
Forum: Pokec
Topic: Masters of Rock
Replies: 80
Views: 59745

Re: Masters of Rock

Já se tam kvůli službce dpstal až v sobotu, takže nemůžu posoudit čt/pá, ale z toho co jsem viděl to pro mě to vyhráli Atrocity, Avantasia, Moonspell a Lordi.

PS: Debustrol to taky rozjel parádně v neděli po ránu :)
by Garett
19:27 12. Jun 2013
Forum: Pokec
Topic: Masters of Rock
Replies: 80
Views: 59745

Re: Masters of Rock

Letos jsem se byl mrknout na Metalfestu, až počasí to byla paráda, ale Brutal Assault vynechám a pojedu se podívat až na letní a zimní MoR
by Garett
23:19 24. Jan 2013
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 255132

Re: Zajímavá videa

by Garett
19:51 12. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: Masters of Rock
Replies: 80
Views: 59745

Re: Masters of Rock

Nepotkám tady někoho z vás?
by Garett
19:20 07. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516255

Re: World of Tanks

Tak jsem si během tý víkendový akce pořídil SU-100M1 a IS-8, tak jsem zvědavej jak to s nima pujde dál.
by Garett
21:17 25. Oct 2012
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 704683

Re: Jakou hudbu posloucháte?

co třeba http://www.youtube.com/watch?v=fF85-dIl ... e=fvwberel

btw nejedete někdo na Into Darkness Tour 17.11. do Zlína?
by Garett
22:32 25. Sep 2012
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 255132

Re: Zajímavá videa

Zajímavá představa cesty na měsíc z roku 1902 - A Trip to the Moon
by Garett
10:42 08. Sep 2012
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 554411

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Kdo má slabost pro akční hrdiny 90tých let tak si určitě nenechte ujít Expendables 2.

Některý scény sice přehnaný, ale nasmál jsem se u toho jako už dlouho ne, ty hlášky za to stojí :)
by Garett
19:37 23. Feb 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516255

Re: World of Tanks

bych si tý akce ani nevšim kdybych po dlouhý době nezabloudil na fórum, díky za info :)
by Garett
20:50 05. Jan 2012
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 704683

Re: Jakou hudbu posloucháte?

listky na MoR objednany, dovolena zarizena, uz aby bylo leto :)

http://www.youtube.com/watch?v=zeWBD7zH ... ure=relmfu
by Garett
10:44 23. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Temný mág
Replies: 4
Views: 3229

Re: Temný mág

Hola,
dole máme v lokaci Olath Deis černý trh NPC Temný mág,který stejně jako na povrchu sem tam chce určité výrobky s dvojnásobným ziskem.Dnes to byli tři amulety se safírem.Když jsem si je ale udělal a šel mu je prodat řekl,že nic u sebe nemám.
Je tato možnost výdělku stále funkční nebo jak to s ...
by Garett
18:59 27. Nov 2011
Forum: Pokec
Topic: Masters of Rock
Replies: 80
Views: 59745

Re: Masters of Rock

od kdy budou k mani listky?
by Garett
18:42 27. Nov 2011
Forum: Pokec
Topic: Masters of Rock
Replies: 80
Views: 59745

Re: Masters of Rock

korpiklaani a deathstars... hmm pokud budou prachy tak jedu taky
by Garett
19:57 15. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: Leceni
Replies: 22
Views: 12049

Re: Leceni

kucik wrote:Já si myslim, že přesně to mohlo způsobit ten problém. Že se dostal na 1hp a v tu chvíli akorát dostal -1hp od efektu.

A nebo je to celý blbost.
kdyby se mi to stalo jednou, tak beru klidne i ten lag, ale tohle se stalo uz minimalne potreti, proto jsem to sem daval :)