Search found 1 match

by Palgor
13:16 15. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: a zase barvíř
Replies: 3
Views: 3008

Re: a zase barvíř

Taky hlásim ztrátu šatu po neplánovanym pádu serveru předevčírem(?) :(
Palgor,postava Claire,plášť obrany obarven na 60.
Ve dne makam a počkat si na restart do 2 hodiny a pak jít za barvířem :shock: ?Spíte vy někdy :lol: :lol: :lol: ?