Search found 920 matches

by Tretas
17:54 01. Nov 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Děkuju Koře a Fallovi za spisování deníku.
Oživuje mi to staré dobré časy v šesté rotě.
by Tretas
21:12 31. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Replies: 306
Views: 96949

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Pajule wrote:ach jo..tady je to fakt jedna velká komedie :D
Náhodou konečně zas po dlouhé době flame jak má být. A navíc nebyl po první stránce zablokovaný DM. ;)

Aspoň je co číst.
by Tretas
22:25 13. Oct 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Kdyby měl někdo náladu se zase zasmát, doporučuju četbu flames na způsob sendys=frisco. Zase sem se válel smíchy. :mrgreen: :mrgreen:

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=4838
by Tretas
16:09 21. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Mapa
Replies: 68
Views: 19739

Re: Mapa

Jo podle té mapy jsem se snažil z tartenu dojít do gruberiku. Po 4 pokusech kde jsem umřel jsem to vzdal....

Podle mapy je napravo nahoře nad tartenem a směrovky na cestách mi ukazovali smerem na západ... zmatek.
To je tím, že mapa je kreslená před změnou pozic některých měst. Tehdy byla přesná ...
by Tretas
17:24 15. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202510

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Rejty wrote:
Tretas wrote:Teoreticky bychom měli dojet s bratrem. Ale tož jistě dáme vědět poslední možný termín.
Njn, hlavně aby vás rodiče pustili :D
A proč myslíš, že řeknu až poslední možný termín? :mrgreen:
Né, tentokrát by to mělo vyjít.
by Tretas
18:29 14. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202510

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Teoreticky bychom měli dojet s bratrem. Ale tož jistě dáme vědět poslední možný termín.
by Tretas
15:55 16. May 2011
Forum: Koš
Topic: nemůžu se připojit
Replies: 18
Views: 11417

Re: nemůžu se připojit

Někdy pomůže po kliknutí na Více hráčů hned odkliknout OK (pokud tam máš předvyplněné jméno a heslo). Nejrychleji se ti to povede myší kliknout na Více hráčů a hned enter.

Je to sice divné řešení, ale mě funguje. Tak snad i tobě.
by Tretas
14:11 27. Apr 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Šok zažil majitel psa ze slovenského Púchova. Pes se mu před časem ztratil a majitel ho bezvýsledně hledal přes internet.
Je to výtažek ze článku na novinkách. Vyznělo to docela zajímavě, že psa hledal přes internet... seděl u google earth a hledal. :D
by Tretas
21:33 18. Apr 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

V učebnici dějepisu byly vtipy, vyprávěné za komunistů.

Komunistické: Ani brambor nazmar. Se měnilo v: Ani brambor. Nazdar!

Nebo poukazování na sovětské nej-nej-nej:
Sovětské náramkové hodinky jsou největší a nejrychlejší.
by Tretas
14:05 18. Apr 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Čech jak poleno.
by Tretas
22:05 14. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Vzhled trička - návrhy do ankety
Replies: 9
Views: 8337

Re: Vzhled trička - návrhy do ankety

Černé triko nebo barvy jako jsou stránky.
Na levém prsu znak Thalie.
Rukáv oko NWN.
Na záda bych taky nick nebral, spíš buď jen Thalie nebo Thalie + plus výstižná hláška. (žoržovo proč žít jen jednou je v pohodě)
by Tretas
15:19 02. Mar 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

http://www.novinky.cz/koktejl/226480-ne ... cinan.html

Chlápek to vzal humorně, ale policajti ti tomu nasadili korunku. Jak tam vešli, ten jeden s rukama v kapse. :lol: Pak jim zdrhl a fízli bezmocně čuměli. :mrgreen:
by Tretas
21:45 01. Mar 2011
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Bahňáčkova hračka
Replies: 73
Views: 54354

Re: Bahňáčkova hračka

Pražáci, sice máte XX obchoďáků, ale malý soukromý obchůdek s profi prodavačem chybí.

V Rožnově máme jednoho takového experta, poradí s čímkoliv.

http://www.rcomputer.cz/main.aspx?cls=product&__pnc_id=121
Tady máš jeho stránky, na kterých najdeš snad i víc jak na Alze. S e-shopem sice zkušenosti ...
by Tretas
17:01 01. Mar 2011
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254570

Re: Zajímavá videa

by Tretas
16:26 01. Mar 2011
Forum: Pokec
Topic: Tričko "Thalie"
Replies: 94
Views: 68101

Re: Tričko "Thalie"

Ps. Tretasi dovolil sem si použít tvůj model trika. Snad neva.

Css, tos přehnal!

Hodím vám sem i to bílé, které jsem našel někde na netu, pokud si bude chtít někdo vyhrát. ;)
+přidávám po mojem ořízlé logo Thalie

Jinak to druhé - červené Specku se mi líbí. ;)

PS: Jednoduchý ale efektivní ...