Děkuju Koře a Fallovi za spisování deníku.
Oživuje mi to staré dobré časy v šesté rotě.
Search found 920 matches
- 17:54 01. Nov 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403531
- 21:12 31. Oct 2011
- Forum: Koš
- Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
- Replies: 306
- Views: 96949
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Náhodou konečně zas po dlouhé době flame jak má být. A navíc nebyl po první stránce zablokovaný DM.Pajule wrote:ach jo..tady je to fakt jedna velká komedie
Aspoň je co číst.
Re: Vtípky
Kdyby měl někdo náladu se zase zasmát, doporučuju četbu flames na způsob sendys=frisco. Zase sem se válel smíchy.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=4838
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=4838
Re: Mapa
Jo podle té mapy jsem se snažil z tartenu dojít do gruberiku. Po 4 pokusech kde jsem umřel jsem to vzdal....
Podle mapy je napravo nahoře nad tartenem a směrovky na cestách mi ukazovali smerem na západ... zmatek.
To je tím, že mapa je kreslená před změnou pozic některých měst. Tehdy byla přesná ...
Podle mapy je napravo nahoře nad tartenem a směrovky na cestách mi ukazovali smerem na západ... zmatek.
To je tím, že mapa je kreslená před změnou pozic některých měst. Tehdy byla přesná ...
- 17:24 15. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202510
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
A proč myslíš, že řeknu až poslední možný termín?Rejty wrote:Njn, hlavně aby vás rodiče pustiliTretas wrote:Teoreticky bychom měli dojet s bratrem. Ale tož jistě dáme vědět poslední možný termín.
Né, tentokrát by to mělo vyjít.
- 18:29 14. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202510
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Teoreticky bychom měli dojet s bratrem. Ale tož jistě dáme vědět poslední možný termín.
- 15:55 16. May 2011
- Forum: Koš
- Topic: nemůžu se připojit
- Replies: 18
- Views: 11417
Re: nemůžu se připojit
Někdy pomůže po kliknutí na Více hráčů hned odkliknout OK (pokud tam máš předvyplněné jméno a heslo). Nejrychleji se ti to povede myší kliknout na Více hráčů a hned enter.
Je to sice divné řešení, ale mě funguje. Tak snad i tobě.
Je to sice divné řešení, ale mě funguje. Tak snad i tobě.
Re: Vtípky
Je to výtažek ze článku na novinkách. Vyznělo to docela zajímavě, že psa hledal přes internet... seděl u google earth a hledal.Šok zažil majitel psa ze slovenského Púchova. Pes se mu před časem ztratil a majitel ho bezvýsledně hledal přes internet.
Re: Vtípky
V učebnici dějepisu byly vtipy, vyprávěné za komunistů.
Komunistické: Ani brambor nazmar. Se měnilo v: Ani brambor. Nazdar!
Nebo poukazování na sovětské nej-nej-nej:
Sovětské náramkové hodinky jsou největší a nejrychlejší.
Komunistické: Ani brambor nazmar. Se měnilo v: Ani brambor. Nazdar!
Nebo poukazování na sovětské nej-nej-nej:
Sovětské náramkové hodinky jsou největší a nejrychlejší.
Re: Vtípky
Čech jak poleno.
- 22:05 14. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Vzhled trička - návrhy do ankety
- Replies: 9
- Views: 8337
Re: Vzhled trička - návrhy do ankety
Černé triko nebo barvy jako jsou stránky.
Na levém prsu znak Thalie.
Rukáv oko NWN.
Na záda bych taky nick nebral, spíš buď jen Thalie nebo Thalie + plus výstižná hláška. (žoržovo proč žít jen jednou je v pohodě)
Na levém prsu znak Thalie.
Rukáv oko NWN.
Na záda bych taky nick nebral, spíš buď jen Thalie nebo Thalie + plus výstižná hláška. (žoržovo proč žít jen jednou je v pohodě)
Re: Vtípky
http://www.novinky.cz/koktejl/226480-ne ... cinan.html
Chlápek to vzal humorně, ale policajti ti tomu nasadili korunku. Jak tam vešli, ten jeden s rukama v kapse.
Pak jim zdrhl a fízli bezmocně čuměli. 
Chlápek to vzal humorně, ale policajti ti tomu nasadili korunku. Jak tam vešli, ten jeden s rukama v kapse.
- 21:45 01. Mar 2011
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Bahňáčkova hračka
- Replies: 73
- Views: 54354
Re: Bahňáčkova hračka
Pražáci, sice máte XX obchoďáků, ale malý soukromý obchůdek s profi prodavačem chybí.
V Rožnově máme jednoho takového experta, poradí s čímkoliv.
http://www.rcomputer.cz/main.aspx?cls=product&__pnc_id=121
Tady máš jeho stránky, na kterých najdeš snad i víc jak na Alze. S e-shopem sice zkušenosti ...
V Rožnově máme jednoho takového experta, poradí s čímkoliv.
http://www.rcomputer.cz/main.aspx?cls=product&__pnc_id=121
Tady máš jeho stránky, na kterých najdeš snad i víc jak na Alze. S e-shopem sice zkušenosti ...
- 17:01 01. Mar 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254570
- 16:26 01. Mar 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Tričko "Thalie"
- Replies: 94
- Views: 68101
Re: Tričko "Thalie"
Ps. Tretasi dovolil sem si použít tvůj model trika. Snad neva.
Css, tos přehnal!
Hodím vám sem i to bílé, které jsem našel někde na netu, pokud si bude chtít někdo vyhrát. ;)
+přidávám po mojem ořízlé logo Thalie
Jinak to druhé - červené Specku se mi líbí. ;)
PS: Jednoduchý ale efektivní ...
Css, tos přehnal!
Hodím vám sem i to bílé, které jsem našel někde na netu, pokud si bude chtít někdo vyhrát. ;)
+přidávám po mojem ořízlé logo Thalie
Jinak to druhé - červené Specku se mi líbí. ;)
PS: Jednoduchý ale efektivní ...