Search found 869 matches

by zachy
09:44 15. Sep 2013
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254902

Re: Zajímavá videa

Umíte si představit svět, kde se zhroutí jedna z věcí, kterou nejčastěji používáte? :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=E3418SeW ... e=youtu.be
by zachy
18:29 06. Sep 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 814459

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Takovej... tak trochu zvláštní textík jsem našel při registraci na toto fórum, možná by bylo vhodné, aby se buď upravil a nebo aspoň dodržoval :mrgreen:

...You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may ...
by zachy
17:30 29. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: lagy
Replies: 21
Views: 8967

Re: lagy

Vsadím se, že NWN pod Linuxem běhá tak jak má.
Kdyby to chtěl někdo vyzkoušet, zkuste to zde
by zachy
01:03 24. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Problém s připojením
Replies: 9
Views: 5617

Re: Problém s připojením

Zdravím, rozhodl jsem se začít po 6 letech znovu hrát a rád bych hrál zde, jenže ouha, vše jsem stáhnul, na sever se lognu, vytvořím si postavu a když zmáčknu tlačítko hrát, tak mám pouze černou obrazovku a po nějaké době mi to vypíše:
Byl jsi odpojen časový limit vypršel, můžete mi někdo poradit ...
by zachy
11:26 18. Aug 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1367387

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Co se týče NT, jsou nějaká omezení na multiclass? Max 2 povolání? Mnich a paladin musí zůstat čisté povolání.
by zachy
13:05 25. Jul 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1409825

Re: Poděkování

Velké díky Berserkovi, že svolil použití jeho fotky v připravovaných ikonkách pro NT :mrgreen:
by zachy
17:53 23. Jun 2013
Forum: Pokec
Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Replies: 311
Views: 164487

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

KaTo wrote:
Molly23 wrote:Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!
Jasný, Lenu by chtěl mít doma každý:
Image
...teda kromě mě :mrgreen: .
Fotka z filmu Dredd, docela dobrý :) http://www.csfd.cz/film/266803-dredd/
by zachy
17:41 23. Jun 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 515445

Re: World of Tanks

Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela. Nevím jak s GW Pantherem, ale co jsem si vyjel poprvé po patchi se SU-14-2, tak jsem byl celkem spokojený. Ze čtyř střel (SU-14-2 nabíjí celou ...
by zachy
17:57 06. Jun 2013
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254902

Re: Zajímavá videa

KaTo wrote:Varování!! Shlédnutí jen na vlastní nebezpečí! :twisted:

...mno a pro ty odvážné - kokosák hraje Skyrim!
Až mi z toho leze mráz po zádech :shock:
by zachy
10:10 27. May 2013
Forum: Koš
Topic: Zlodějští kněží + Dvojčata mágové u Azurové věže
Replies: 2
Views: 2512

Re: Zlodějští kněží + Dvojčata mágové u Azurové věže

Tam se započítává jeden důležitý fakt:
10x koupě je pro zákazníka náročnější a proto levnější, 1x koupě balíku deseti lékarén je jednodušší ale dražší :D
by zachy
13:58 13. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Neverwinter online
Replies: 19
Views: 21325

Re: Neverwinter online

MMORPG to bude sice asi fajnový, ale bude to stejně tak jako ostatní hry s velkými světy a mnoha hráči jen MMOG bez toho RP :(
by zachy
13:32 13. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Neverwinter online
Replies: 19
Views: 21325

Re: Neverwinter online

Zatím jsou tři servery co jsem koukal, ale chybí mi tam RP ze strany hráčů, zatím jsem jen viděl lítát hráče všude možně a v area channelu kvákání kdo chce co prodat. == WoW
by zachy
23:49 11. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Neverwinter online
Replies: 19
Views: 21325

Re: Neverwinter online

Mě to přišlo jako wowko nebo přinejlepším Lineage :(
by zachy
21:21 09. May 2013
Forum: Koš
Topic: Chyba placení tréninku mimo trenéra
Replies: 6
Views: 3678

Re: Chyba placení tréninku mimo trenéra

A nebude to tím, že jsi třeba umřel a spadl pod level? To máš pak level bez učitele.
by zachy
23:53 05. May 2013
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 162270

Re: Par dotazu novacka

Taková otázka:
Druid má vztah k přírodě, neměl by pořádat zvířecí zápasy (ochočí medvěda a pustí ho do druhýho medvěda).
Pak tu máme prestižku měňavce, který se mění jako chameleon podle nálady a bojové situace. Měl by taky dodržovat zásady druidů?

Podle mě ano, ale na druhou stranu tu máme třeba ...