http://www.youtube.com/watch?v=E3418SeW ... e=youtu.be
Search found 869 matches
- 09:44 15. Sep 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254902
Re: Zajímavá videa
Umíte si představit svět, kde se zhroutí jedna z věcí, kterou nejčastěji používáte?
http://www.youtube.com/watch?v=E3418SeW ... e=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=E3418SeW ... e=youtu.be
- 18:29 06. Sep 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 814459
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Takovej... tak trochu zvláštní textík jsem našel při registraci na toto fórum, možná by bylo vhodné, aby se buď upravil a nebo aspoň dodržoval :mrgreen:
...You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may ...
...You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may ...
- 01:03 24. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Problém s připojením
- Replies: 9
- Views: 5617
Re: Problém s připojením
Zdravím, rozhodl jsem se začít po 6 letech znovu hrát a rád bych hrál zde, jenže ouha, vše jsem stáhnul, na sever se lognu, vytvořím si postavu a když zmáčknu tlačítko hrát, tak mám pouze černou obrazovku a po nějaké době mi to vypíše:
Byl jsi odpojen časový limit vypršel, můžete mi někdo poradit ...
Byl jsi odpojen časový limit vypršel, můžete mi někdo poradit ...
- 11:26 18. Aug 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1367387
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Co se týče NT, jsou nějaká omezení na multiclass? Max 2 povolání? Mnich a paladin musí zůstat čisté povolání.
- 13:05 25. Jul 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1409825
Re: Poděkování
Velké díky Berserkovi, že svolil použití jeho fotky v připravovaných ikonkách pro NT 
- 17:53 23. Jun 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
- Replies: 311
- Views: 164487
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Fotka z filmu Dredd, docela dobrýKaTo wrote:Jasný, Lenu by chtěl mít doma každý:Molly23 wrote:Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!
...teda kromě mě.
- 17:41 23. Jun 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 515445
Re: World of Tanks
Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela. Nevím jak s GW Pantherem, ale co jsem si vyjel poprvé po patchi se SU-14-2, tak jsem byl celkem spokojený. Ze čtyř střel (SU-14-2 nabíjí celou ...
- 17:57 06. Jun 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254902
Re: Zajímavá videa
Až mi z toho leze mráz po zádechKaTo wrote:Varování!! Shlédnutí jen na vlastní nebezpečí!![]()
...mno a pro ty odvážné - kokosák hraje Skyrim!
- 10:10 27. May 2013
- Forum: Koš
- Topic: Zlodějští kněží + Dvojčata mágové u Azurové věže
- Replies: 2
- Views: 2512
Re: Zlodějští kněží + Dvojčata mágové u Azurové věže
Tam se započítává jeden důležitý fakt:
10x koupě je pro zákazníka náročnější a proto levnější, 1x koupě balíku deseti lékarén je jednodušší ale dražší
10x koupě je pro zákazníka náročnější a proto levnější, 1x koupě balíku deseti lékarén je jednodušší ale dražší
- 13:58 13. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Neverwinter online
- Replies: 19
- Views: 21325
Re: Neverwinter online
MMORPG to bude sice asi fajnový, ale bude to stejně tak jako ostatní hry s velkými světy a mnoha hráči jen MMOG bez toho RP 
- 13:32 13. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Neverwinter online
- Replies: 19
- Views: 21325
Re: Neverwinter online
Zatím jsou tři servery co jsem koukal, ale chybí mi tam RP ze strany hráčů, zatím jsem jen viděl lítát hráče všude možně a v area channelu kvákání kdo chce co prodat. == WoW
- 23:49 11. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Neverwinter online
- Replies: 19
- Views: 21325
Re: Neverwinter online
Mě to přišlo jako wowko nebo přinejlepším Lineage 
- 21:21 09. May 2013
- Forum: Koš
- Topic: Chyba placení tréninku mimo trenéra
- Replies: 6
- Views: 3678
Re: Chyba placení tréninku mimo trenéra
A nebude to tím, že jsi třeba umřel a spadl pod level? To máš pak level bez učitele.
- 23:53 05. May 2013
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu novacka
- Replies: 712
- Views: 162270
Re: Par dotazu novacka
Taková otázka:
Druid má vztah k přírodě, neměl by pořádat zvířecí zápasy (ochočí medvěda a pustí ho do druhýho medvěda).
Pak tu máme prestižku měňavce, který se mění jako chameleon podle nálady a bojové situace. Měl by taky dodržovat zásady druidů?
Podle mě ano, ale na druhou stranu tu máme třeba ...
Druid má vztah k přírodě, neměl by pořádat zvířecí zápasy (ochočí medvěda a pustí ho do druhýho medvěda).
Pak tu máme prestižku měňavce, který se mění jako chameleon podle nálady a bojové situace. Měl by taky dodržovat zásady druidů?
Podle mě ano, ale na druhou stranu tu máme třeba ...
