Search found 137 matches

by Gorrgorroth
13:06 07. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Stínové omámení
Replies: 3
Views: 2254

Re: Stínové omámení

dík za odpověď
by Gorrgorroth
11:38 07. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Stínové omámení
Replies: 3
Views: 2254

Stínové omámení

Mohl by mi prosím někdo říct, čím zvyšuju TO u vlastnosti ,,Stínové omámení,, , které získá Stínový tanečník 2 úrovně?
by Gorrgorroth
21:28 20. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Lokace pisečne doly pod Krynem snizuji hodnoty - proč?
Replies: 13
Views: 5034

Re: Lokace pisečne doly pod Krynem snizuji hodnoty - proč?

kucik wrote:Stručně:

Povrchňani mají v podtemnu výše popsané postihy (přesná čísla si z hlavy nepamatuju)
Podtemno má na povrchu postihy jiné a to výhradně za dne. Je to slepota a slow.

.
Myslím že na to je takový fish, prostě si dáš lektvar obnovy vše je OK, teda tak mi to někdy šlo.
by Gorrgorroth
20:40 18. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Lokace pisečne doly pod Krynem snizuji hodnoty - proč?
Replies: 13
Views: 5034

Re: Lokace pisečne doly pod Krynem snizuji hodnoty - proč?

Tam už začíná podtemno, o kousek hlouběj se dostaneš už do těch tmavých jeskyní.
by Gorrgorroth
12:17 25. Sep 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403225

Re: Poděkování

Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům, DMkům a WBkům kteří mi za hraní na Thalii kdy zkřížili cestu. Nějak přestávám mít čas na hraní, ubývá i nadšení (ne kvůli hráčům, či někomu z Thalie). Takže se tu všichni mějte a přeju pěknou zábavu na Thalii a já mizím . . . ČUS!
by Gorrgorroth
19:40 23. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: Sraz na SR
Replies: 180
Views: 43545

Re: Sraz na SR

Tak se všem omlouvám. . . nedorazím, nic s tím bohužel nenadělám.
by Gorrgorroth
17:41 18. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: Sraz na SR
Replies: 180
Views: 43545

Re: Sraz na SR

ja s marou tak v patek odpoledne až večer, jedeme z valmezu tak kolem 15-te hodiny...
by Gorrgorroth
20:25 11. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: Sraz na SR
Replies: 180
Views: 43545

Re: Sraz na SR

mě taky naserete, já sem se odhodlal tam dojet, tak když už tak ať to tam stojí z to.
by Gorrgorroth
16:12 06. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: Sraz na SR
Replies: 180
Views: 43545

Re: Sraz na SR

Tak já a Mara (Maso, Helm, xMarcos) jedeme pro tentokrát oba a na 100 %, jen dotaz, nejde někdo přes Valašské city Rožnov pod Radhoštěm s vozem, ve kterém je místo pro dvě osoby. . .pokud ne, nebude problém se dostat vlakem, do žiliny valíme s jedním přestupem.
by Gorrgorroth
17:15 01. Sep 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331911

Re: Vtípky

http://www.feministky.com/index.phpmuz-ze-je-lepsi-ridic.html


doporucujem si postupne prejst celu stranku. moja najoblubenejsia citacia :

Uz je to tady, napadate bezbrane zeny jenom proto, ze maji jiny nazor. Neuvedomujete si ale, ze zen je vic, tak kdyby sme zacaly bojovat, tak vyhrajeme.

ci ...
by Gorrgorroth
13:12 26. Aug 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331911

Re: Vtípky

to sem zas našel hňupovinu :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=aOm0Pv33t98
by Gorrgorroth
09:15 25. Aug 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403225

Re: Poděkování

díky kratovi za povedený finální Q mojí postavy a dvoum zúčastněným (brtatr, pajky)
by Gorrgorroth
21:53 23. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Nase budoucnost ?!
Replies: 63
Views: 22388

Re: Nase budoucnost ?!

[quote="Žorž"]. . .[quote]
Tím americká jsem myslel jen že to vyznívá podobně, ne že to JE americká. . . .Ostatně, ani jsem netušil že tím že se (jako vždy pozdě) vyjádřím to tak nakopnu :mrgreen:
by Gorrgorroth
19:47 23. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Nase budoucnost ?!
Replies: 63
Views: 22388

Re: Nase budoucnost ?!

Podíval jsem se na to až teď, ale mi to pří příde jako americká proti-islámská propaganda.