Napadlo mě ještě, že IC počítání datumu (včetně letopočtu) by šlo udělat pomocí slunečních hodin. Mohly by se z nich udělat třeba nějaký atrální hodiny nebo něco podobnýho magickýho a umístit do velkých měst, jako to mají na některých jiných PW.
Ke každé IC události by pak stačilo připsat alespoň ...
Search found 3 matches
- 01:20 12. Feb 2009
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363128
- 12:13 10. Feb 2009
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363128
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bylo by pěkný, kdyby šly obarvit kápě a pláště.
- 01:37 09. Feb 2009
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351177
Re: Portrety postav
Portrét Jazhary: jazhara.rar