Platformou se myslí na čem hraješ - PC, PlayStation, nebo XBox. Já bohužel má D:OS na PS4, takže si spolu nezahrajemBarbar321 wrote:Netuším...prostě z GOGu Divinity - Original Sin Enhanced Edition
Search found 650 matches
- 19:54 24. Oct 2017
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655295
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- 11:48 21. Oct 2017
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655295
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jaká platforma?Barbar321 wrote:Já si koupil jedničku Divinity a vcelku se mi systém líbí. Moc daleko jsem se teda nedostal, ale jestli někdo chce zkusit online, moc rád se přidám. Stačí se domluvit
- 09:51 20. Mar 2017
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Diplomová práce - dotazník
- Replies: 18
- Views: 22372
Re: Diplomová práce - dotazník
"Pro účely tohoto výzkumu se pojmem videohry myslí jak hry na domácích a handheld konzolích, tak i hry na PC a mobilních telefonech."
Ale teď koukám, že to není tak tak dobře vidět, jak by mohlo být.
- 09:25 20. Mar 2017
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Diplomová práce - dotazník
- Replies: 18
- Views: 22372
Diplomová práce - dotazník
Zdravím,
prosím Vás o pomoc s diplomovou prací. Spočívala by ve vyplnění dotazníku zjišťující názory hráčů v ČR na problematiku násilí, genderu a multikulturalismu ve videohrách . Je zcela anonymní, výsledky budou využity pouze v mé diplomové práci a jeho vyplnění by mělo trvat 10-15 minut.
Děkuji ...
prosím Vás o pomoc s diplomovou prací. Spočívala by ve vyplnění dotazníku zjišťující názory hráčů v ČR na problematiku násilí, genderu a multikulturalismu ve videohrách . Je zcela anonymní, výsledky budou využity pouze v mé diplomové práci a jeho vyplnění by mělo trvat 10-15 minut.
Děkuji ...
- 22:12 10. Jan 2017
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552842
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Co ti přišlo nesmyslné v Příchozích?
- 17:37 01. Dec 2016
- Forum: Pokec
- Topic: NWN Diamond Edition zdarma
- Replies: 0
- Views: 6916
NWN Diamond Edition zdarma
Kdyby snad někdo ještě jel na nějaké pirátské kopii NWN, tak si je může zdarma pořídit následujících 48 hodin na GOGu.
- 15:32 04. Jul 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552842
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Viděli jste někdo nový Den nezávislosti? Jak se česky jmenuje ta organizace ESD, Earth Space Defense?
- 10:25 30. Apr 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655295
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ten jsme před rokem, dvěma taky hrál. Jen mi to možná přišlo až skoro mco dlouhé, ale bylo to supr. Hrál jsi ten nový?
- 11:50 29. Apr 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655295
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Dej vědět, až se dostaneš dál.
- 21:08 28. Apr 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655295
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Life Is Strange. Stala se jednou z mých nejoblíbenějších her. Doporučuji vřele se vyhýbat spoilerům. Jde o epizodickou choice-based adventuru od DONTNOD (tvůrci Remember Me, které jsem ale nehrál) - pokud jste někdy hráli něco od Telltale, tak je gameplay víceméně identický. Témata/klíčová slova ...
- 18:32 12. Dec 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655295
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Volgarr the Viking. Minula mě éra arkád, tka si to užívám teď 
Re: Vtípky
Nejsou tam na screenech náhodou nějaké sexy hranaté model(k)y ze hry? 
- 17:21 20. Oct 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552842
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Co Vám vadí na té Koře? Mě to přišlo fajn (viděl jsem tedy jen první dvě sezony teda)
- 14:04 20. Oct 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552842
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Pro ty koho to zajímá - začala 2. sezóna Star Wars Rebels.
- 19:57 05. Oct 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655295
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
S BGEE čekám, až vyjde a opatchuje + omoduje Siege of Dragonspear
SCL už vyšlo? A odhalily nějak plán přidávat nové rasy a povolání? Poslední zprávy, co jsem viděl byly, že tam budou snad jen tři? rasy a čtyři? povolání?
SCL už vyšlo? A odhalily nějak plán přidávat nové rasy a povolání? Poslední zprávy, co jsem viděl byly, že tam budou snad jen tři? rasy a čtyři? povolání?