Search found 650 matches

by G-ladiator
19:54 24. Oct 2017
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Barbar321 wrote:Netuším...prostě z GOGu Divinity - Original Sin Enhanced Edition
Platformou se myslí na čem hraješ - PC, PlayStation, nebo XBox. Já bohužel má D:OS na PS4, takže si spolu nezahrajem :(
by G-ladiator
11:48 21. Oct 2017
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Barbar321 wrote:Já si koupil jedničku Divinity a vcelku se mi systém líbí. Moc daleko jsem se teda nedostal, ale jestli někdo chce zkusit online, moc rád se přidám. Stačí se domluvit :)
Jaká platforma?
by G-ladiator
09:51 20. Mar 2017
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Diplomová práce - dotazník
Replies: 18
Views: 22372

Re: Diplomová práce - dotazník

"Pro účely tohoto výzkumu se pojmem videohry myslí jak hry na domácích a handheld konzolích, tak i hry na PC a mobilních telefonech." ;) Ale teď koukám, že to není tak tak dobře vidět, jak by mohlo být.
by G-ladiator
09:25 20. Mar 2017
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Diplomová práce - dotazník
Replies: 18
Views: 22372

Diplomová práce - dotazník

Zdravím,

prosím Vás o pomoc s diplomovou prací. Spočívala by ve vyplnění dotazníku zjišťující názory hráčů v ČR na problematiku násilí, genderu a multikulturalismu ve videohrách . Je zcela anonymní, výsledky budou využity pouze v mé diplomové práci a jeho vyplnění by mělo trvat 10-15 minut.

Děkuji ...
by G-ladiator
22:12 10. Jan 2017
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552842

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Co ti přišlo nesmyslné v Příchozích?
by G-ladiator
17:37 01. Dec 2016
Forum: Pokec
Topic: NWN Diamond Edition zdarma
Replies: 0
Views: 6916

NWN Diamond Edition zdarma

Kdyby snad někdo ještě jel na nějaké pirátské kopii NWN, tak si je může zdarma pořídit následujících 48 hodin na GOGu.
by G-ladiator
15:32 04. Jul 2016
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552842

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Viděli jste někdo nový Den nezávislosti? Jak se česky jmenuje ta organizace ESD, Earth Space Defense?
by G-ladiator
10:25 30. Apr 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Ten jsme před rokem, dvěma taky hrál. Jen mi to možná přišlo až skoro mco dlouhé, ale bylo to supr. Hrál jsi ten nový?
by G-ladiator
11:50 29. Apr 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Dej vědět, až se dostaneš dál.
by G-ladiator
21:08 28. Apr 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Life Is Strange. Stala se jednou z mých nejoblíbenějších her. Doporučuji vřele se vyhýbat spoilerům. Jde o epizodickou choice-based adventuru od DONTNOD (tvůrci Remember Me, které jsem ale nehrál) - pokud jste někdy hráli něco od Telltale, tak je gameplay víceméně identický. Témata/klíčová slova ...
by G-ladiator
18:32 12. Dec 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Volgarr the Viking. Minula mě éra arkád, tka si to užívám teď :)
by G-ladiator
21:32 09. Dec 2015
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331942

Re: Vtípky

Nejsou tam na screenech náhodou nějaké sexy hranaté model(k)y ze hry? :D
by G-ladiator
17:21 20. Oct 2015
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552842

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Co Vám vadí na té Koře? Mě to přišlo fajn (viděl jsem tedy jen první dvě sezony teda)
by G-ladiator
14:04 20. Oct 2015
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552842

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Pro ty koho to zajímá - začala 2. sezóna Star Wars Rebels.
by G-ladiator
19:57 05. Oct 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

S BGEE čekám, až vyjde a opatchuje + omoduje Siege of Dragonspear
SCL už vyšlo? A odhalily nějak plán přidávat nové rasy a povolání? Poslední zprávy, co jsem viděl byly, že tam budou snad jen tři? rasy a čtyři? povolání?