Search found 177 matches

by Istvan
12:07 02. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: UMD a rukavice
Replies: 5
Views: 5056

Re: UMD a rukavice

Sobik wrote:Zdarte, máte někdo představu jaký se daj používat mnišský rukavice s UMD 9?
To bych nekladl jako otazku, ale hlasil jako bug u nastaveni vlastnosti v craftu. ;)
by Istvan
21:04 29. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Quest sessions
Replies: 166
Views: 47273

Re: Quest sessions

Zajimavy napad, jen bych pripomnel. Ze je veliky rozdil dostat 1000-5000exp na 15levelu nebo 1000-5000exp na 30levelu+. Jeden to ziska za den dva hrani, druhej za mesic hrani.
Jen to zduraznuju a poukazuju na to, aby to bylo vzato v uvahu.
by Istvan
00:10 29. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Rychla a bezbolestna smrt
Replies: 11
Views: 10101

Re: Rychla a bezbolestna smrt

zachy wrote:setnutí je na reflexy? :shock:
Ano, minimalne balori mec to ma na reflex ;)

http://nwn.wikia.com/wiki/Vorpal
by Istvan
00:01 29. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Rychla a bezbolestna smrt
Replies: 11
Views: 10101

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Zruda hodila kritika, mel jsi tam hod na save vs reflex neuspech a smrt, proc je to tak blbe razene je kvuli jednomu flurry. Proti tomuhle savu myslim ochrany proti smrti nepomahaj (snad pomaha jen reflex, mozna imunita na kritik).
Stejnej kritik vyuziva treba vyvolanej balor na DC 14 vs reflex ...
by Istvan
16:05 20. Jul 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174583

Re: Nováčkovské dotazy

Jsi me spatne pochopil, ja to opravdu nemyslel ve zlem. Ja tvoje dotazy chapu a prave obdivuju DG a Kucika, ze se k tomu tak postavili a opravdu vycerpavajic odpovedeli.
Omlouvam se, jen se ptej dal.
by Istvan
15:38 20. Jul 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174583

Re: Nováčkovské dotazy

Jak muze byt takove nezazivne tema zabavne, kde se tady dava prispevkum palec nahoru? :) Super na pobaveni. A obdiv pro kucika a DG za dobre a vypovidajci odpovedi :)
by Istvan
14:05 18. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: duergar
Replies: 18
Views: 9224

Re: duergar

Pak ta slepota neni jen hrana ve hre ale i doma za compem :D
by Istvan
07:00 12. Jul 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174583

Re: Nováčkovské dotazy

Dodatek: podle toho co jsem vypozoroval, tak to navíc vypadá, že lze vytrénovat max 10% za každý kruh, resp. můžete mít jen maximum kruh*10 % šanci na vyvolání. )Tzn. za první kruh cca 10% (měl jsem 10,4 tuším a víc mi první nedal), za šestý asi 60% atd. tzn. maximálně 90% 8)

Skoro dobre, jen s ...
by Istvan
07:58 30. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Spell resistance u Drowa
Replies: 54
Views: 32552

Re: Spell resistance u Drowa

to -darkvision-: Takze kdyz ma drow svoje vrozene schopnosti, tak je ooc hrat jejich znalost? Tady uz to zacina jit pekne do extremu. Ty nechces aby ostatni znali vase vrozene schopnosti, nechtej to po ostatnich. Cekam, ze az nekdy potkas RDD tak by stalo za to zkusit jestli to neni jen povera, ze ...
by Istvan
09:13 29. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Spell resistance u Drowa
Replies: 54
Views: 32552

Re: Spell resistance u Drowa

Sorrow wrote:No podle me se to prave melo snizovat nez to co postnul DG(to je dle me to puvodni nastaveni).
Tedy 10/15 + 1 mag. za dva levely.
Konečně někdo, kdo si pamatuje diskuze po wipu o SR.
by Istvan
07:03 24. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Spell resistance u Drowa
Replies: 54
Views: 32552

Re: Spell resistance u Drowa

Je hlášená od dob co tu hraju, tak nevim co tu pliveš. To že se to nehlásilo veřejně, neznamená, že se to nehlásilo. A navíc, když projedeš starší topicy, spousta lidí to tu už řešila.

A právě, že se to již dávno řešilo a nedošlo k žádné napravě, ani na webu ani ve hře, tak to posuzuju za vec ...
by Istvan
09:54 23. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Spell resistance u Drowa
Replies: 54
Views: 32552

Re: Spell resistance u Drowa

...Na webu je napsáno...
Ano, realita je jiná, jde o chybu na webu.
Správně je to přesně tak jak jsi vydedukoval, tedy:
Nešlechtic 10 + 1/2 lvl
Šlechtic 15 + 1/2 lvl

A já jsem pevně věřil, že na webu je to spravně. A to, že ve skutečnosti od wipu mají drowové jiné nastavení, je nehlašena a ...
by Istvan
12:18 11. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Brána - trvání
Replies: 34
Views: 11863

Re: Brána - trvání

Již delší dobu známa chyba, jsem rád, že to sem někdo napsal. I že to speck zkusil.

Brana funguje, ale jen u Balora (jen evil magum). Je to asi chyba po predelani, kdy brana jinym presvedcenim vyvola neco jineho nez balora.

Draci splozenec (dobre presvedceni) ani bilej slad (neutralni presvedceni ...
by Istvan
17:37 07. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: AB na epických lvl
Replies: 13
Views: 5818

Re: AB na epických lvl

Omlouvam se za svuj post mimo tema, ale opravdu si myslite, ze kdyz se navazite do RoFa, ze jste lepsi nez on?
Me nepripada, ze by tu RoF napsal neco spatneho, jen odpovedel.
by Istvan
08:52 25. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Krejci - update
Replies: 65
Views: 22787

Re: Krejci - update

zachy wrote:Nevím jestli je to bug nebo je to tak schválně, ale kůže ledového wyrma se nedá použít do craftu. Jak to je?
Ani bílého a černého draka. (mohlo by to jit)