Search found 7126 matches

by kucik
10:26 08. Apr 2026
Forum: Ostatní chyby
Topic: Nejde se přihlásit
Replies: 2
Views: 326

Re: Nejde se přihlásit

Opraveno.
by kucik
10:26 08. Apr 2026
Forum: Informace
Topic: Oznámení týmu Thalie
Replies: 75
Views: 159271

Re: Oznámení týmu Thalie

Opraveno.
by kucik
13:02 13. Sep 2021
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400759

Re: Pády servru

Vypadá to, že chybí nějaký hak:

[Mon Sep 13 12:59:45] Loading Module: Thalie
Couldn't load the Hak Pak File "acpv40_cep.hak"
Nelze nahrát modul.
Chybí potøebný HAK soubor.
[Mon Sep 13 12:59:48] Server Shutting Down

Modul nevypadá, že by byl v poslední době měněný, tak možná někdo smazal hak ...
by kucik
12:45 04. May 2021
Forum: Chyby - povolání a subrasy
Topic: otázka/ověření XP systému
Replies: 3
Views: 6684

Re: otázka/ověření XP systému


Mám(e) podezření, že Květa je expově "mnohem" víc než 30tý level...otázka zní nebere XP systém v potaz XP postavy a ne level? Nebo je rozdíl 6ti levelů už takový, že to zařízne expy?

Ano, bere (resp. bral v minulosti a předpokládám, že ho nikdo v posledních letech neupravoval). Lze to vidět např ...
by kucik
11:46 01. Dec 2020
Forum: Chyby - lokace
Topic: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
Replies: 3
Views: 14320

Re: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel

Na žádné PLC postele (objekty obecně) nelze vylézt z podstaty. Jediná možnost bývá ponořit objekt mírně pod úroveň terénu, čímž se stane průchozím.

Jen některé tilesety mají postele přímo jako součást dlaždice.
by kucik
13:04 05. Oct 2020
Forum: Diskuze
Topic: Jak nainstalovat Thalii
Replies: 7
Views: 13485

Re: Jan nainstalovat Thalii

U CEPu je problém s velikostí. Proto je tam jen odkaz na vault. Když ležel přímo na serveru, tak dokázal datový tok při stahování zadusit vše ostatní. Zkoušeli jsme to třeba přes torrent, ale moc se to nechytlo.
by kucik
12:12 14. Sep 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: Nový hak a tlk nejdou stáhnout
Replies: 20
Views: 17093

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

Asi jsem nikdy nepochopil, proč se ty soubory nahrávaj na nějaký externí úložiště, ale budiž.
Každopádně tady http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm se automaticky generuje balík s posledním konfiguračním hakem nahraným na server http://thalie.pilsfree.cz/download/nt_c_latest.rar a od teď i ...
by kucik
17:38 17. Aug 2020
Forum: Co se jinam nevešlo...
Topic: NWN a NixOS
Replies: 3
Views: 8540

Re: NWN a NixOS

Spousta distribucí to mívala normálně v balíčcích - to bych zkusil jako první. Ale dost možná to kvůli závislostem už nebude.

Playonlinux bejval v tomhle asi nejsnazší.
by kucik
12:10 14. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88474

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Pokud mám navázat na zdejší zpolareanimované zkameněliny, tak:

#1 Kokos to napsal do puntíku přesně.

#2 Pokud vás něco sere, řešte to hned. Ne za týden, ne za měsíc. Kokos popsal jak. Nebuďte hašteřivé báby. Když to není rozebrané na foru, tak dva týdny staré události nikoho nezajímají. Měsíc ...
by kucik
10:34 29. Jul 2020
Forum: Chyby - fórum a web
Topic: Funguje Thalie?
Replies: 65
Views: 74063

Re: Funguje Thalie?

Super. ;) Jo, nwn umožňuje definovat si jiný port pro směr komunikace server -> klient. Nicméně je otázka, proč a kde má původní port zablokovaný.
by kucik
15:41 28. Jul 2020
Forum: Chyby - fórum a web
Topic: Funguje Thalie?
Replies: 65
Views: 74063

Re: Funguje Thalie?

Já tomu moc nerozumím, ale podobný problém řeším každý týden, protože o víkendu hraju z chaty a ve všední dny z domova. Pokaždé po návratu domů musím přepisovat CD klíč. Na chatě to jde snadno, ale doma mi to ten správný CD klíč nechce načíst. Musím to přepisovat ručně po 3-4 znacích a pokaždé to ...
by kucik
15:38 28. Jul 2020
Forum: Chyby - fórum a web
Topic: Funguje Thalie?
Replies: 65
Views: 74063

Re: Funguje Thalie?

Šmarjá. Klíče si nepřepisujte. Nevidím důvod proč. To je zas chaos.

@Aillen
Svojí IP adresu ti řekne spousta webů třeba https://www.whatismyip.com/
Je možné, že jsi od operátora dostala novou IP adresu, která je zabanovaná z historických důvodů. To bych rád vyloučil jako první.
Vzhledem k tomu, že ...
by kucik
17:09 27. Jul 2020
Forum: Chyby - fórum a web
Topic: Funguje Thalie?
Replies: 65
Views: 74063

Re: Funguje Thalie?

Přihlašovací jméno jsi při tom neměnila? Nějak mě nenapadá, jak by to mohlo způsobit smazání nějakých souborů. Z jaké adresy se přihlašuješ?
V logách nevidim žádný odmítnutý login.
by kucik
15:22 27. Jul 2020
Forum: Chyby - fórum a web
Topic: Funguje Thalie?
Replies: 65
Views: 74063

Re: Funguje Thalie?

Sice pozdě ale: Zhruba od pátku měli různí poskytovatelé drobné výpadky. Ačkoliv jsem o tom nenašel žádnou zprávu. Zaznamenali jsme nějaké floody na hraniční routery.
by kucik
13:49 03. Jul 2020
Forum: Ostatní chyby
Topic: zmizeni predmetu z trezoru
Replies: 2
Views: 10858

Re: zmizeni predmetu z trezoru

Jeste me napada, jestli nejsou z palety smazany ty templaty predmetu. Nevim, jestli se paleta nejak nepromazavala.