Search found 7126 matches
- 10:26 08. Apr 2026
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Nejde se přihlásit
- Replies: 2
- Views: 326
Re: Nejde se přihlásit
Opraveno.
- 10:26 08. Apr 2026
- Forum: Informace
- Topic: Oznámení týmu Thalie
- Replies: 75
- Views: 159271
Re: Oznámení týmu Thalie
Opraveno.
- 13:02 13. Sep 2021
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400759
Re: Pády servru
Vypadá to, že chybí nějaký hak:
[Mon Sep 13 12:59:45] Loading Module: Thalie
Couldn't load the Hak Pak File "acpv40_cep.hak"
Nelze nahrát modul.
Chybí potøebný HAK soubor.
[Mon Sep 13 12:59:48] Server Shutting Down
Modul nevypadá, že by byl v poslední době měněný, tak možná někdo smazal hak ...
[Mon Sep 13 12:59:45] Loading Module: Thalie
Couldn't load the Hak Pak File "acpv40_cep.hak"
Nelze nahrát modul.
Chybí potøebný HAK soubor.
[Mon Sep 13 12:59:48] Server Shutting Down
Modul nevypadá, že by byl v poslední době měněný, tak možná někdo smazal hak ...
- 12:45 04. May 2021
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: otázka/ověření XP systému
- Replies: 3
- Views: 6684
Re: otázka/ověření XP systému
Mám(e) podezření, že Květa je expově "mnohem" víc než 30tý level...otázka zní nebere XP systém v potaz XP postavy a ne level? Nebo je rozdíl 6ti levelů už takový, že to zařízne expy?
Ano, bere (resp. bral v minulosti a předpokládám, že ho nikdo v posledních letech neupravoval). Lze to vidět např ...
- 11:46 01. Dec 2020
- Forum: Chyby - lokace
- Topic: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
- Replies: 3
- Views: 14320
Re: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
Na žádné PLC postele (objekty obecně) nelze vylézt z podstaty. Jediná možnost bývá ponořit objekt mírně pod úroveň terénu, čímž se stane průchozím.
Jen některé tilesety mají postele přímo jako součást dlaždice.
Jen některé tilesety mají postele přímo jako součást dlaždice.
- 13:04 05. Oct 2020
- Forum: Diskuze
- Topic: Jak nainstalovat Thalii
- Replies: 7
- Views: 13485
Re: Jan nainstalovat Thalii
U CEPu je problém s velikostí. Proto je tam jen odkaz na vault. Když ležel přímo na serveru, tak dokázal datový tok při stahování zadusit vše ostatní. Zkoušeli jsme to třeba přes torrent, ale moc se to nechytlo.
- 12:12 14. Sep 2020
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: Nový hak a tlk nejdou stáhnout
- Replies: 20
- Views: 17093
Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout
Asi jsem nikdy nepochopil, proč se ty soubory nahrávaj na nějaký externí úložiště, ale budiž.
Každopádně tady http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm se automaticky generuje balík s posledním konfiguračním hakem nahraným na server http://thalie.pilsfree.cz/download/nt_c_latest.rar a od teď i ...
Každopádně tady http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm se automaticky generuje balík s posledním konfiguračním hakem nahraným na server http://thalie.pilsfree.cz/download/nt_c_latest.rar a od teď i ...
- 17:38 17. Aug 2020
- Forum: Co se jinam nevešlo...
- Topic: NWN a NixOS
- Replies: 3
- Views: 8540
Re: NWN a NixOS
Spousta distribucí to mívala normálně v balíčcích - to bych zkusil jako první. Ale dost možná to kvůli závislostem už nebude.
Playonlinux bejval v tomhle asi nejsnazší.
Playonlinux bejval v tomhle asi nejsnazší.
- 12:10 14. Aug 2020
- Forum: Flames
- Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
- Replies: 126
- Views: 88474
Re: Ani nevím jak to pojmenovat.
Pokud mám navázat na zdejší zpolareanimované zkameněliny, tak:
#1 Kokos to napsal do puntíku přesně.
#2 Pokud vás něco sere, řešte to hned. Ne za týden, ne za měsíc. Kokos popsal jak. Nebuďte hašteřivé báby. Když to není rozebrané na foru, tak dva týdny staré události nikoho nezajímají. Měsíc ...
#1 Kokos to napsal do puntíku přesně.
#2 Pokud vás něco sere, řešte to hned. Ne za týden, ne za měsíc. Kokos popsal jak. Nebuďte hašteřivé báby. Když to není rozebrané na foru, tak dva týdny staré události nikoho nezajímají. Měsíc ...
- 10:34 29. Jul 2020
- Forum: Chyby - fórum a web
- Topic: Funguje Thalie?
- Replies: 65
- Views: 74063
Re: Funguje Thalie?
Super.
Jo, nwn umožňuje definovat si jiný port pro směr komunikace server -> klient. Nicméně je otázka, proč a kde má původní port zablokovaný.
- 15:41 28. Jul 2020
- Forum: Chyby - fórum a web
- Topic: Funguje Thalie?
- Replies: 65
- Views: 74063
Re: Funguje Thalie?
Já tomu moc nerozumím, ale podobný problém řeším každý týden, protože o víkendu hraju z chaty a ve všední dny z domova. Pokaždé po návratu domů musím přepisovat CD klíč. Na chatě to jde snadno, ale doma mi to ten správný CD klíč nechce načíst. Musím to přepisovat ručně po 3-4 znacích a pokaždé to ...
- 15:38 28. Jul 2020
- Forum: Chyby - fórum a web
- Topic: Funguje Thalie?
- Replies: 65
- Views: 74063
Re: Funguje Thalie?
Šmarjá. Klíče si nepřepisujte. Nevidím důvod proč. To je zas chaos.
@Aillen
Svojí IP adresu ti řekne spousta webů třeba https://www.whatismyip.com/
Je možné, že jsi od operátora dostala novou IP adresu, která je zabanovaná z historických důvodů. To bych rád vyloučil jako první.
Vzhledem k tomu, že ...
@Aillen
Svojí IP adresu ti řekne spousta webů třeba https://www.whatismyip.com/
Je možné, že jsi od operátora dostala novou IP adresu, která je zabanovaná z historických důvodů. To bych rád vyloučil jako první.
Vzhledem k tomu, že ...
- 17:09 27. Jul 2020
- Forum: Chyby - fórum a web
- Topic: Funguje Thalie?
- Replies: 65
- Views: 74063
Re: Funguje Thalie?
Přihlašovací jméno jsi při tom neměnila? Nějak mě nenapadá, jak by to mohlo způsobit smazání nějakých souborů. Z jaké adresy se přihlašuješ?
V logách nevidim žádný odmítnutý login.
V logách nevidim žádný odmítnutý login.
- 15:22 27. Jul 2020
- Forum: Chyby - fórum a web
- Topic: Funguje Thalie?
- Replies: 65
- Views: 74063
Re: Funguje Thalie?
Sice pozdě ale: Zhruba od pátku měli různí poskytovatelé drobné výpadky. Ačkoliv jsem o tom nenašel žádnou zprávu. Zaznamenali jsme nějaké floody na hraniční routery.
- 13:49 03. Jul 2020
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: zmizeni predmetu z trezoru
- Replies: 2
- Views: 10858
Re: zmizeni predmetu z trezoru
Jeste me napada, jestli nejsou z palety smazany ty templaty predmetu. Nevim, jestli se paleta nejak nepromazavala.