Search found 93 matches

by Snekoun
17:26 29. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 162033

Re: Par dotazu novacka

Legition wrote:Divný, mě to nejde ani na pergamen :D:D
Nemyslíš náhodou psát ? Dopisovat je přidávat text k textu který tam už je.
by Snekoun
14:36 28. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Ohniště - Dorenský hvozd východní okraj
Replies: 3
Views: 2978

Re: Ohniště - Dorenský hvozd východní okraj

kucik wrote:Pomocí jiných kouzel jde?
zkoušel jsem ještě fireball a taky nic :(
by Snekoun
00:04 28. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Ohniště - Dorenský hvozd východní okraj
Replies: 3
Views: 2978

Ohniště - Dorenský hvozd východní okraj

Ohniště nejde zapálit pomocí kouzla plamen.
by Snekoun
22:36 27. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 162033

Re: Par dotazu novacka

Legition wrote:psát pomocí stahovacího nože nejde, a bez brka taky ne :D Odskoušeno, zaručeno. Máš tam někde druhý brk :d
Díky spletl jsem se jde jen u pergamenu dopisovat hodil jsem to komplet do chyb
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 36#p166736
by Snekoun
22:35 27. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Pergamen
Replies: 3
Views: 3496

Re: Pergamen

1, Pergamen - jde na něj dopsat další text bez inkoustu a pera
2, Dokument - nejde zapečetit (viz popis předmětu)
3, dopis - nejde zapečetit ( viz popis předmětu )
4, kniha - jde do ní psát a i dopisovat bez inkoustu a pera
by Snekoun
19:39 26. Nov 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1334443

Re: Vtípky

Zkratka LH se už nenosí :mrgreen:
by Snekoun
14:34 26. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 162033

Re: Par dotazu novacka

Mě teda taky ne :D Nemáš ho dvakrtá v invu?
Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.
A nemáš stahovací nožík? Tím se píšou dopisy krví...

Heh to je vtip ? Mám stahovací nožík ...
by Snekoun
13:38 26. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 162033

Re: Par dotazu novacka

Legition wrote:Mě teda taky ne :D Nemáš ho dvakrtá v invu?
Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.
by Snekoun
02:42 26. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 162033

Re: Par dotazu novacka

Nalkanar wrote:Bez pera nejdou psát dopisy/dokumenty, jde psát jen do knihy.
Detailní rozdíly nevím.
Ach jo lidi nečtou. Nemáš pravdu. Teď jsem to všechno ozkoušel a stačí si přečíst znovu bod č.1.
by Snekoun
02:40 26. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: NPC/Hráčské spolky
Replies: 225
Views: 145652

Re: NPC/Hráčské spolky

Myslím si že pro vytvoření spolku není ze začátku potřeba mít podporu DM. Sám jsem na jiném serveru vytvořil a vedl několik úspěšně fungujících spolků. Jediné v čem vidím tady problém je ve financování spolku (placení nemovitosti, výplaty, poplatky, příspěvky) a dále v právech k užívání nemovitosti ...
by Snekoun
02:34 26. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 162033

Re: Par dotazu novacka

1, na co je pero a inkoust (myslím systémově) ? Psaní na listiny (dopis,pergamen,dokument a kniha) jde i bez toho.

2, jak se zapečeťuje dopis ? Jsou tam jenom volby : přečíst, dopsat, odložit. Při tom v popisu předmětu je napsáno že pokud se zapečetí tak na něj nejde nic přepsat dokud se pečeť ...
by Snekoun
12:45 23. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254671

Re: Zajímavá videa

Prasokralik wrote:http://youtu.be/PQnfj3FPurI
To muselo být ran a breku .... cvičené opičky :roll:
by Snekoun
10:51 23. Nov 2012
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Pozvánka na akci
Replies: 3
Views: 5137

Pozvánka na akci

Občas se různě konají zajímavé akce a tak proč to nedat ostatním vědět :ewink:

Tuto sobotu v Praze - Šermířská burza !
http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce ... -2012.aspx
by Snekoun
20:20 21. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 703494

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Boha....tohle jsem neslysel celou vecnost a necekal bych, ze na to jeste nekdy natrefim. Sebranka tusim odkadsi z Decina....zpev sice stoji za prd, ale muzikalne pekne zvladnute.
Albion - The Judgement Day

To mi připomnělo léta kdy jsem jel tajně ve svých 16 letech na Straight edge akci do ...
by Snekoun
18:06 21. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 703494

Re: Jakou hudbu posloucháte?

http://www.facebook.com/pages/MOOW/1441 ... AifQ%3D%3D

Bohužel se kapela definitivně rozpadla, ale před rozpadem natočila pár písniček, které podle mě stojí za poslech.