Nemyslíš náhodou psát ? Dopisovat je přidávat text k textu který tam už je.Legition wrote:Divný, mě to nejde ani na pergamen:D
Search found 93 matches
- 17:26 29. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu novacka
- Replies: 712
- Views: 162033
Re: Par dotazu novacka
- 14:36 28. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Ohniště - Dorenský hvozd východní okraj
- Replies: 3
- Views: 2978
Re: Ohniště - Dorenský hvozd východní okraj
zkoušel jsem ještě fireball a taky nickucik wrote:Pomocí jiných kouzel jde?
- 00:04 28. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Ohniště - Dorenský hvozd východní okraj
- Replies: 3
- Views: 2978
Ohniště - Dorenský hvozd východní okraj
Ohniště nejde zapálit pomocí kouzla plamen.
- 22:36 27. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu novacka
- Replies: 712
- Views: 162033
Re: Par dotazu novacka
Díky spletl jsem se jde jen u pergamenu dopisovat hodil jsem to komplet do chybLegition wrote:psát pomocí stahovacího nože nejde, a bez brka taky neOdskoušeno, zaručeno. Máš tam někde druhý brk :d
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 36#p166736
Re: Pergamen
1, Pergamen - jde na něj dopsat další text bez inkoustu a pera
2, Dokument - nejde zapečetit (viz popis předmětu)
3, dopis - nejde zapečetit ( viz popis předmětu )
4, kniha - jde do ní psát a i dopisovat bez inkoustu a pera
2, Dokument - nejde zapečetit (viz popis předmětu)
3, dopis - nejde zapečetit ( viz popis předmětu )
4, kniha - jde do ní psát a i dopisovat bez inkoustu a pera
Re: Vtípky
Zkratka LH se už nenosí 
- 14:34 26. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu novacka
- Replies: 712
- Views: 162033
Re: Par dotazu novacka
Mě teda taky ne :D Nemáš ho dvakrtá v invu?
Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.
A nemáš stahovací nožík? Tím se píšou dopisy krví...
Heh to je vtip ? Mám stahovací nožík ...
Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.
A nemáš stahovací nožík? Tím se píšou dopisy krví...
Heh to je vtip ? Mám stahovací nožík ...
- 13:38 26. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu novacka
- Replies: 712
- Views: 162033
Re: Par dotazu novacka
Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.Legition wrote:Mě teda taky neNemáš ho dvakrtá v invu?
- 02:42 26. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu novacka
- Replies: 712
- Views: 162033
Re: Par dotazu novacka
Ach jo lidi nečtou. Nemáš pravdu. Teď jsem to všechno ozkoušel a stačí si přečíst znovu bod č.1.Nalkanar wrote:Bez pera nejdou psát dopisy/dokumenty, jde psát jen do knihy.
Detailní rozdíly nevím.
- 02:40 26. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: NPC/Hráčské spolky
- Replies: 225
- Views: 145652
Re: NPC/Hráčské spolky
Myslím si že pro vytvoření spolku není ze začátku potřeba mít podporu DM. Sám jsem na jiném serveru vytvořil a vedl několik úspěšně fungujících spolků. Jediné v čem vidím tady problém je ve financování spolku (placení nemovitosti, výplaty, poplatky, příspěvky) a dále v právech k užívání nemovitosti ...
- 02:34 26. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu novacka
- Replies: 712
- Views: 162033
Re: Par dotazu novacka
1, na co je pero a inkoust (myslím systémově) ? Psaní na listiny (dopis,pergamen,dokument a kniha) jde i bez toho.
2, jak se zapečeťuje dopis ? Jsou tam jenom volby : přečíst, dopsat, odložit. Při tom v popisu předmětu je napsáno že pokud se zapečetí tak na něj nejde nic přepsat dokud se pečeť ...
2, jak se zapečeťuje dopis ? Jsou tam jenom volby : přečíst, dopsat, odložit. Při tom v popisu předmětu je napsáno že pokud se zapečetí tak na něj nejde nic přepsat dokud se pečeť ...
- 12:45 23. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254671
Re: Zajímavá videa
To muselo být ran a breku .... cvičené opičkyPrasokralik wrote:http://youtu.be/PQnfj3FPurI
- 10:51 23. Nov 2012
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Pozvánka na akci
- Replies: 3
- Views: 5137
Pozvánka na akci
Občas se různě konají zajímavé akce a tak proč to nedat ostatním vědět
Tuto sobotu v Praze - Šermířská burza !
http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce ... -2012.aspx
Tuto sobotu v Praze - Šermířská burza !
http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce ... -2012.aspx
- 20:20 21. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 703494
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Boha....tohle jsem neslysel celou vecnost a necekal bych, ze na to jeste nekdy natrefim. Sebranka tusim odkadsi z Decina....zpev sice stoji za prd, ale muzikalne pekne zvladnute.
Albion - The Judgement Day
To mi připomnělo léta kdy jsem jel tajně ve svých 16 letech na Straight edge akci do ...
Albion - The Judgement Day
To mi připomnělo léta kdy jsem jel tajně ve svých 16 letech na Straight edge akci do ...
- 18:06 21. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 703494
Re: Jakou hudbu posloucháte?
http://www.facebook.com/pages/MOOW/1441 ... AifQ%3D%3D
Bohužel se kapela definitivně rozpadla, ale před rozpadem natočila pár písniček, které podle mě stojí za poslech.
Bohužel se kapela definitivně rozpadla, ale před rozpadem natočila pár písniček, které podle mě stojí za poslech.