Search found 98 matches

by Muthor6
15:28 05. Oct 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1333156

Re: Vtípky

Něco pro anglicky rozumící :lol:

The Manslator
http://www.youtube.com/watch?v=ezVib_gi ... tu.be&hd=1
:mrgreen: :mrgreen:
by Muthor6
12:02 02. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235343

Re: Pady serveru

Bože, nabídla řešení, omluvila se pokud by to někoho z vás urazilo a vy na ni dál útočíte :roll:
Takovéhle příspěvky bych si od někoho, kdo má být vedoucí nepředstavoval...
by Muthor6
17:20 01. Oct 2010
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702915

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Tak tu mám něco i pro metalisty :mrgreen:
Metallica Nothing Else Matters zahraná na cimbál :twisted: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=wOzympXi0xI
http://www.youtube.com/watch?v=CBDi4vx1QpM
by Muthor6
07:54 29. Sep 2010
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470028

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Takhle bude vypadat až se přidá k Černým Růžím :twisted: :D
by Muthor6
07:49 29. Sep 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405012

Re: Poděkování

Tak dík, bylo to super *zívá jak o závod :roll: * :mrgreen:
by Muthor6
21:20 25. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Balíčky do Kel-A-Hazr
Replies: 7
Views: 3990

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Od Dorna jsem dostal balíček KNIHOVNÍKOVI z paláce v Kel-A-Hazru, balíčky však přijímá jenom knihovníkův pomocník.. některé to může zmást :wink:
by Muthor6
21:06 25. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Balíčky od Barvíře
Replies: 2
Views: 2210

Balíčky od Barvíře

Ahoj,
barvířova dcera v Karathě mi nabízí balík do Charxsasu , že prej pokud ho stihnu doručit dostanu za něj 82zl .
Její otec mi chtěl dat balík do Hagolu k Veliteli Chmurných stráží za skvělou cenu 256 zl.

Chápu, že je ekonomická krize po válce, ale nejsou ty ceny nějak závratně vysoké? :D ...
by Muthor6
19:13 25. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: nemůžu se připojit
Replies: 18
Views: 11428

Re: nemůžu se připojit

Zkus na chat v jiném prohlížeči než v Opeře.
Jinak "byl jsi zaveden" je postup! :mrgreen: Tedka už stačí jenom ověřit jestli se připojuješ se stejným nickem jako máš zaregistrované na stránkách thalie a jestli máš thalie cd key stejny jako mas soubor nwncdkey.ini :)
by Muthor6
19:03 25. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: nemůžu se připojit
Replies: 18
Views: 11428

Re: nemůžu se připojit

Ahoj :) Vyzkoušej nastavit režim kompatibility, změnit rozlišení... pouštíš neverwinter přes nwnmain.exe ? Kdyžtak skoč sem na IRC, vyřešíme to rychleji :) http://wbe01.mibbit.com/?settings=48266 ... =%23Thalie
by Muthor6
16:47 23. Sep 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363181

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Pozor na to, nejlepší poměr Cena/Výkon mají obyčejné Lektvary malého léčení co léči 4 hp :) Za 60zl(10lahví) vyléčí 40hp. Za předpokladu, že nakupujete po jednom lektvaru a ne po desítkách (je tam cenový rozdíl asi 4zl) nemá tahle kombinace konkurenci :lol:
Teda... jenom v případě, že zrovna ...
by Muthor6
06:49 22. Sep 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405012

Re: Poděkování

Díky za včera a pardon, že jsem se tak vypařil :? klekla baterka u notebooku :roll:
by Muthor6
01:21 19. Sep 2010
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702915

Re: Jakou hudbu posloucháte?

by Muthor6
00:44 19. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Dynamicke efekty zbrani
Replies: 8
Views: 4417

Re: Dynamicke efekty zbrani

Ty které nechceš aby se zobrazovaly vypni pomocí tohohle návodu
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 495#p71495
Mě to funguje dobře :)
by Muthor6
20:07 18. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Zmizeni kone, zmizeni lokaci(už dele)
Replies: 3
Views: 3146

Re: Zmizeni kone, zmizeni lokaci(už dele)

Pokud vím, tak se kůň musí brát přes lokaci jedině když ho máš osedlaného, pokud ti zmizel tak bude na místě kde jsi mu dal naposledy příkaz stát na místě...
by Muthor6
16:54 18. Sep 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405012

Re: Poděkování

Milý Ježíšku Nomisi,
děkuji ti za tvé dary v podobě zprovoznění truhlařiny, slibuju že do konce roku budu sekat latinu :mrgreen: