Search found 1 match
- 17:04 16. Feb 2009
- Forum: Koš
- Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
- Replies: 76
- Views: 83223
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Bratrstvo krkavčího spáru v Hag Hagolu (nebo jak se to tam jmenuje...jak je ambasada podtemna) jde tam vlézt jen do první místnosti, pak je tam cesta dál, ale bez vstupu. Může s tim být spojen problém s nošením balíků, protože v tý předsíni ani v knihovně je nikdo nepřijímá.