Search found 1 match

by Pepper
17:04 16. Feb 2009
Forum: Koš
Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Replies: 76
Views: 83223

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Bratrstvo krkavčího spáru v Hag Hagolu (nebo jak se to tam jmenuje...jak je ambasada podtemna) jde tam vlézt jen do první místnosti, pak je tam cesta dál, ale bez vstupu. Může s tim být spojen problém s nošením balíků, protože v tý předsíni ani v knihovně je nikdo nepřijímá.