Search found 4 matches

by snowman
09:52 08. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Ohniště
Replies: 8
Views: 5463

Sylmael wrote:Na pusti je uz teplo dost nie? Tak to by som si skor prial kostky ladu do drinku keby som tam hral. :lol:
Chtěl bych Tě na jakékoli poušti vidět, jak by jsi o půlnoci toužil po kostkách ledu :idea: :D
by snowman
17:51 06. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Craft na Th.
Replies: 101
Views: 52285

To omezenie by riesil prave ten lvl cap. Teda ak by to slo spravit. Tam by sa mohla postava rozhodnut ci dosiahne najvyssieho lvl v remesla v jednom povolani a tym vyrobi tie naj veci v tom remesle alebo bude vo viacerych remeslach na priemernej urovni a tie naj veci nevyrobi.

Tohle se mi zdá asi ...
by snowman
10:31 02. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Download - nepovinné
Replies: 2
Views: 3448

Re: Download - nepovinné

Rejty wrote:Portrety do portraits, hudbu do music a zbytek do override.
Ok, udělám to. Akorát mě zmátlo, že právě soubory do portrétů mají formát TGA jako ty nepovinné soubory...
by snowman
10:20 02. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Download - nepovinné
Replies: 2
Views: 3448

Download - nepovinné

Na webu se píše, že nepovinné soubory ke stažení patří "zpravidla" do override. Patří tam skutečně všechny soubory formátu TGA a MLD?

Díky.