obhajujeme se, pac nikde doposud nebyla moznost to udelat, nehrajeme na city. nejsem utlocitna, ale tohle je uz nehratelny.
1. ad neithan - trest za zabiti v promene jsem nakonec akceptovala - poruseni pravidla i kdyz kolem toho byly zmatky. branila jsem se proto pac mi bylo receno davneji neco ...
Search found 2 matches
- 18:45 02. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: tak tohle je uz moc
- Replies: 125
- Views: 29171
- 21:41 01. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: tak tohle je uz moc
- Replies: 125
- Views: 29171
tak tohle je uz moc
tady ze mne nikdo problemovyho hrace delat nebude. nejdrive spornej pripad kdy jsem v podtemnu zabila hrace ktery byl premenen za medveda. tezkej drsnak jak jinak, jde fnukat k dm protoze jsem mu nedala odpor (davneji mi bylo receno ze v promene je to jedno pac jde u odporu o jedinou vec- ze bez ...