Search found 7 matches
- 18:06 27. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45317
Re: OBCHODNÍCI
Tak jsem čekal, že se ty dveře otevřou s otvírací dobou, bohužel jsem se splet
zřejmě se jedná o podobnou chybku jako s hrobkou (dovnitř to jde, ven už ne)
- 16:25 27. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45317
Re: OBCHODNÍCI
jinak, nevim, jestli je to záměr, ale skoro žádný obchodník v Hagolu nestojí na svém místě a furt přešlapují po celém obchodu a jsou někde jinde, než kde mají být (u pultu)
- 16:07 27. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45317
Re: OBCHODNÍCI
Jaj, tak to bude možná chybka ve dveřích. Ta zamčená postavička je duergar. Klíč mám. Jinak ten obchod je tuším v dolním (hlavním) Hagolu.
- 15:59 27. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45317
Re: OBCHODNÍCI
Právě naopak, zamkli to dokonale, ještě, že jsem stihl svou postavičku zasytit, než tam vlezlakucik wrote:Jo, ty obchody zdase nezamykaj nikde.
- 15:49 27. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45317
Re: OBCHODNÍCI
Hagol - koželužnictví a oděvnictví - byl jsem v osm večer IG času zamčen uvnitř 
- 14:00 28. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Vytvoření účtu
- Replies: 7
- Views: 5513
- 23:30 17. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Ostatní startovaci lokace.
- Replies: 44
- Views: 22839