Search found 7 matches

by Ikkie
18:06 27. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: OBCHODNÍCI
Replies: 131
Views: 45317

Re: OBCHODNÍCI

Tak jsem čekal, že se ty dveře otevřou s otvírací dobou, bohužel jsem se splet :) zřejmě se jedná o podobnou chybku jako s hrobkou (dovnitř to jde, ven už ne)
by Ikkie
16:25 27. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: OBCHODNÍCI
Replies: 131
Views: 45317

Re: OBCHODNÍCI

jinak, nevim, jestli je to záměr, ale skoro žádný obchodník v Hagolu nestojí na svém místě a furt přešlapují po celém obchodu a jsou někde jinde, než kde mají být (u pultu)
by Ikkie
16:07 27. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: OBCHODNÍCI
Replies: 131
Views: 45317

Re: OBCHODNÍCI

Jaj, tak to bude možná chybka ve dveřích. Ta zamčená postavička je duergar. Klíč mám. Jinak ten obchod je tuším v dolním (hlavním) Hagolu.
by Ikkie
15:59 27. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: OBCHODNÍCI
Replies: 131
Views: 45317

Re: OBCHODNÍCI

kucik wrote:Jo, ty obchody zdase nezamykaj nikde.
Právě naopak, zamkli to dokonale, ještě, že jsem stihl svou postavičku zasytit, než tam vlezla :D
by Ikkie
15:49 27. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: OBCHODNÍCI
Replies: 131
Views: 45317

Re: OBCHODNÍCI

Hagol - koželužnictví a oděvnictví - byl jsem v osm večer IG času zamčen uvnitř :)
by Ikkie
14:00 28. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Vytvoření účtu
Replies: 7
Views: 5513

Nebo si zkuste účet zaregistrovat přes webový stránky nwn.bioware.com a pak použít IDčko normálně v NWN klientovi. Jednoduchý, funkční, legální :)
by Ikkie
23:30 17. Jun 2007
Forum: Koš
Topic: Ostatní startovaci lokace.
Replies: 44
Views: 22839

566344 wrote:
Sylmael wrote:
PS: to sylmael: Ani velke QUOTOVANI neresi problem. :D
Divne lebo mne to facha ako ma :D
Neprovokuj. :P
Nemáš v nastavení zakázaný "značky"? (BBcode)