Search found 37 matches

by Drobček
20:02 02. Dec 2018
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362291

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Co mat proti ORC ?!?
by Drobček
22:27 14. Sep 2016
Forum: Koš
Topic: zdravit, zhanat svet
Replies: 4
Views: 5397

zdravit, zhanat svet

zdravit sa, nevedet niekto poradit kde moct splasit ina svet z nwn, svet co uz nemoct normalne hrat, co hrat sa davno, alebo ak by niekto moct nasmerovat moj postovy holub na ktou tranu letet aby spytat cloveka co to vlastnit, myslet stare nwn -ceskoslovenske , Dragon Hammer, Gwain Tharr , Validia ...
by Drobček
10:53 29. May 2016
Forum: Koš
Topic: Druid
Replies: 21
Views: 19143

Re: Druid

zdravit, stat taka vec ked ist po dlha cas k trener a prehovorit ho na nova skuska , naucit ma za jedna meditacia viac krat zmenit na elementak, ked odist od trener vediet to, no po casa ked zas prist do les tak nevedet spomenut vobec ako menit sa na elementak, aj ked oddychnut a medituvat, ne a ne ...
by Drobček
21:42 17. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: Kolabuje mi počítač?
Replies: 74
Views: 48476

Re: Kolabuje mi počítač?

Zdravit, nevedet poradit preco mi na notas vypynat firewall, vzdy ked vypnut sa sam tak mi padnut siet, nevediet si nejako nastavit aby nevypynat, kde by tak moct byt chyba ? mat win 8


dakovat
by Drobček
21:53 29. Oct 2015
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331942

Re: Vtípky

by Drobček
22:08 07. Sep 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Hlášení o bugování při smrti
Replies: 28
Views: 15375

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

tak sa stacit uviazat v mesto a byt dobre ? si moset najst ten knaz a vymlatit z neho dušu ked ma tak oklamat a este aj chcechtak odomna hamba pytat

tak dakovat za rada, skusit snad este tento tyzden v hra
by Drobček
21:01 07. Sep 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Hlášení o bugování při smrti
Replies: 28
Views: 15375

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Zdravit, mat na účet len dva postava , každa sice ork, ale každa iná, iná skúsenosta, ina vec sa zaoberat, aj inak vyzerat aj inak volat sa, Drobček uviazat sa v malá chrám v Ivory, myslet že by tam byt chyba ? môct skusit uviazat sa inde, a ked nekedy umret zistit či tam chyba byt.
by Drobček
22:14 05. Sep 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Hlášení o bugování při smrti
Replies: 28
Views: 15375

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Kedze chodit casto sam, prehladavat nova svet, umret moc krat, vzdy prejst normalne, zle byt len posledna 2x co mi to stat.
by Drobček
21:39 05. Sep 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Hlášení o bugování při smrti
Replies: 28
Views: 15375

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Zdravit, len povedat ze problem ked ma nechcet pustit 1x z podsvetia tak pomoct sice mocna admin , ale vtedy tam nebyt ani Kvet. ani iny tvor, len tri krava co byvat vedla Dornovho utociska ci ako sa volat presne, vtedy pekne klesat zivot z -1 pomaly na -10 a potom umret, ale vraj byt buger a ...
by Drobček
08:14 01. May 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Hlava od náčelnik skurut, nepredat to
Replies: 8
Views: 5609

OPRAVENO: Hlava od náčelnik skurut, nepredat to

Zdravit, mat problém, nesít predat , nikto nechcet hlava od náčelník skurut kúpit.

Dakovat.
by Drobček
21:38 01. Apr 2015
Forum: Koš
Topic: Timeout
Replies: 9
Views: 7162

Re: Timeout

teraz odfotit, mat to tam uz dlho, kde mat chyba ?
obrazok.jpg
by Drobček
20:37 01. Apr 2015
Forum: Koš
Topic: Timeout
Replies: 9
Views: 7162

Re: Timeout

Mat dva dalšia dotaza, či poradit nevedno

1, ked íst z oblast do oblast tak hrozne dlho načítat , už znížit detail na minimum, no nepomoct, vediet poradit nejaká program alebo fígel ako načítat to rychlo a nie dva minuta trvat

2, dat si zmazat dva postava na stránka, mat totiž tri z rovnaká meno ...
by Drobček
14:53 28. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: Timeout
Replies: 9
Views: 7162

Re: Timeout

Zdravit, dlho tu nebyt, chcet kuknut na svet , uradná osoba vravet , ja nebyt nahlasená, nebyt, nežit, neexistovat, ...vraj, vedet pomoct poradit ako presvečit uradník , že ja žit ?
Nemost nakuknút do svet.
by Drobček
15:41 28. Feb 2012
Forum: Koš
Topic: Timeout
Replies: 9
Views: 7162

Re: Timeout

Dnes po dlhá časa zasa prísť na ostrov, už pustiť ma úradníka, všetko v poriadku byť, dakovat.
by Drobček
15:23 12. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: Timeout
Replies: 9
Views: 7162

Timeout

Zdravit, volať Drobček a mať probléma, nevedieť či rozdávať nejaká panák banána, ale keď chcieť prísť do vaša krajina čo Thalia volať, zastaviť ma panák čo Timeout volať, nechcieť ma pustiť do krajina.