Search found 1 match

by Zdenec
13:05 17. Aug 2007
Forum: Koš
Topic: Chyby v lokacich
Replies: 131
Views: 51828

Pokud chcete zaznamenavat vse, co se vypisuje v nwn chatu, je zapotrebi nastavit v nwnplayer.ini hodnotu ClientEntireChatWindowLogging=1

Zaznam se uklada do adresare logs a pri kazdem spusteni nwn se prepisuje.