Search found 3 matches

by Gobbo
12:56 02. Mar 2009
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Von život není fér, a už vůbec ne růžovej.
Replies: 1
Views: 3437

Re: Von život není fér, a už vůbec ne růžovej.

Není všechno zlato co se třpytí...

Víte, nedělám v týhle práci dlouho. Občas tu zametu, utřu stoly, někdy musim vynášet žumpu. Ale je to dobrá práce, pan krčmář je na mě hodnej a nebožka maminka by si to tak přála.
Nebylo to dlouho co jsem nastoupil do práce a oni si sedli u dubovýho stolu docela ...
by Gobbo
12:28 02. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Replies: 76
Views: 83166

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Karatha šlecht. čtvrť. nevím zda-li má být možné vejít do lázní, ale chybí tam přechod.
by Gobbo
14:57 26. Feb 2009
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Von život není fér, a už vůbec ne růžovej.
Replies: 1
Views: 3437

Von život není fér, a už vůbec ne růžovej.

Říká se, že když utečete před minulostí a ona vám zmizí z očí za kopcem času, neměli byste si lehnout do stínu borovic a odpočívat, minulost má zlozvyk jít pomalu, ale stále.

Jo, kdo ví kde se vzal. Snad připlul na některé obchodní bárce, možná ho našli někde v moři rybáři. To mi vlastně nikdy ...