Search found 6 matches
- 16:28 12. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: Pomlouvačně propagandistický topic
- Replies: 161
- Views: 63245
Re: Žalovníček žaluje...
No u nás na Equilibrii to George správně umístil do tématu pro zasmání. Sice se člověk nějak moc nezasmál ale úsměvné tohle téma (nebo spíš OT příspěvky o PLACOSU) opravdu jsou 
- 12:19 27. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v lokacich
- Replies: 131
- Views: 51762
Re: Chyby v lokacich
U drovu nefunguje prechod do stok ve Starem meste a prechod do sidla drowke rodiny.
- 12:14 27. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45391
Re: OBCHODNÍCI
V podtemnu neni pripojen obchod ke konverzaci u prodejce lektvaru v obchodi ctvrti.
- 15:59 26. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: takže až na aprila ???
- Replies: 60
- Views: 25831
Re: takže až na aprila ???
To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri ...
Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri ...
- 14:45 26. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: takže až na aprila ???
- Replies: 60
- Views: 25831
Re: takže až na aprila ???
To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? 
- 14:28 26. Jan 2008
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 359103
Re: Portrety postav
Myrruit N'Abarn