Search found 6 matches

by Kaoru
16:28 12. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: Pomlouvačně propagandistický topic
Replies: 161
Views: 63245

Re: Žalovníček žaluje...

No u nás na Equilibrii to George správně umístil do tématu pro zasmání. Sice se člověk nějak moc nezasmál ale úsměvné tohle téma (nebo spíš OT příspěvky o PLACOSU) opravdu jsou :wink:
by Kaoru
12:19 27. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Chyby v lokacich
Replies: 131
Views: 51762

Re: Chyby v lokacich

U drovu nefunguje prechod do stok ve Starem meste a prechod do sidla drowke rodiny.
by Kaoru
12:14 27. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: OBCHODNÍCI
Replies: 131
Views: 45391

Re: OBCHODNÍCI

V podtemnu neni pripojen obchod ke konverzaci u prodejce lektvaru v obchodi ctvrti.
by Kaoru
15:59 26. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: takže až na aprila ???
Replies: 60
Views: 25831

Re: takže až na aprila ???

To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri ...
by Kaoru
14:45 26. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: takže až na aprila ???
Replies: 60
Views: 25831

Re: takže až na aprila ???

To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
by Kaoru
14:28 26. Jan 2008
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 359103

Re: Portrety postav

Myrruit N'Abarn
Myrruit.part1.rar
(244.14 KiB) Downloaded 484 times
Myrruit.part2.rar
(42.57 KiB) Downloaded 474 times