Search found 1 match

by Toueer
19:30 04. May 2008
Forum: Koš
Topic: Dotaz na nejnižší(craft)
Replies: 62
Views: 22690

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Tak nepředpokládám, že by moc lidí zajímalo, co si o craftu alchymie myslím, ale nedá mi to sem něco nenapsat. Na Thalii jsem přešel teprve nedávno a vzhledem k tomu, že alchymie je tak to jediné, co se dá na low lvl dělat, jsem se do toho vrhnul po hlavě. Když řeknu, že jsem zatím hrál dohromady ...