Search found 1 match
- 19:30 04. May 2008
- Forum: Koš
- Topic: Dotaz na nejnižší(craft)
- Replies: 62
- Views: 22690
Re: Dotaz na nejnižší(craft)
Tak nepředpokládám, že by moc lidí zajímalo, co si o craftu alchymie myslím, ale nedá mi to sem něco nenapsat. Na Thalii jsem přešel teprve nedávno a vzhledem k tomu, že alchymie je tak to jediné, co se dá na low lvl dělat, jsem se do toho vrhnul po hlavě. Když řeknu, že jsem zatím hrál dohromady ...