Search found 104 matches

by Seth-Plzen
22:17 11. Jul 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407378

Re: Poděkování

Po dlouhé době jsem se vrátil na Thalii a chtěl bych poděkovat všem za dnešní přijemný večer. Konkrétně: Maric, Adelath, Nathan, BU a v neposlední řadě Žoržovi za dobře připravené uvítání do řádu.

Serinah
by Seth-Plzen
21:21 19. Feb 2008
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364779

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Možnost vydělat peníze jinak než drbáním všeho co roste a creepováním. Tedy jinak řečeno chybí mi craft :-)
by Seth-Plzen
15:31 17. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: dynamicky spawn
Replies: 87
Views: 30614

Re: dynamicky spawn

Já bych tam na cestu mezi Karathou a Ivory dal třeba draka. Né moc často, ale jednou za čas by se tam mohl objevit ne? A nebo bych udělal náhodnej pád meteoritu. Pravda, nestává se to moc často, ale proč ne. Člověk si pak řekne, že měl smůlu. :-)
Naprosto souhlasím s Aznarem.
by Seth-Plzen
00:04 17. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: preneseni v mape
Replies: 4
Views: 3089

Re: preneseni v mape

Co by jiný dali za teleportaci a tady si někdo stěžuje :-)
by Seth-Plzen
20:00 15. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Unava
Replies: 39
Views: 14121

Re: Unava

Hele fakt nevim, co se tam stalo, ale spis mi zarazi jedna vec. Proc se tady ohanite tim, kdo ma jakej level? To je nejvetsi hovadina, kterou muzete rict. Proboha prece nebudu prizpusobovat svoji hru podle toho, jaky ma kdo level. To pak RP hra dostava pekne na frak.
A kdyz uz jsem to nakousl. Musim ...
by Seth-Plzen
09:47 14. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: BARVÍŘ
Replies: 41
Views: 20627

Re: BARVÍŘ

Pro některé postavy bych založil JZD a nechal je na splátky koupit traktor :-)

No jo zatím to je švanda, ale jak přijde u bráchy další lvl (počítám tak v době za dva až tři týdny) tak by se ten traktor nebo lépe kombajn jisto jistě hodil. Variantou brod, tedy druhou, zůstává možnost navštívit ...
by Seth-Plzen
18:51 13. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: BARVÍŘ
Replies: 41
Views: 20627

Re: BARVÍŘ

Pro některé postavy bych založil JZD a nechal je na splátky koupit traktor :-)
by Seth-Plzen
11:35 13. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: BARVÍŘ
Replies: 41
Views: 20627

Re: BARVÍŘ

No pokud ja vím, tak se ti ta zbroj, kterou chces obarvit ukazuje na tom panakovi za barvirem. Aspon u me to tak bylo. Takze hned vidis, jak ta zbroj vypada. A hlavne kdykoliv muzes rict, ze chces svy veci zpet a pak nic neplatis. System je to doceal promakanej, nemenil bych ho. Ale pridal bych tam ...
by Seth-Plzen
00:25 13. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Replies: 36
Views: 14583

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru

Ještě, že má moje postava prd a dlouho prd mít bude :-). Aspoň nemám, co ztratit :-)
by Seth-Plzen
18:48 12. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: BARVÍŘ
Replies: 41
Views: 20627

Re: BARVÍŘ

Ty bláho tak to je moc :-)
by Seth-Plzen
18:47 12. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Help
Replies: 46
Views: 19022

Re: Help

Mno tak to by mě fakt zajímalo, co by měl jako paladin dělat :-)
Zrovna ho (teda jako spíš jí) hraju a jako na smilování čekám na craft. Přijde mi to nejčistší způsob jak vydělat peníze. Ale asi to každej vidí jinak.
by Seth-Plzen
23:25 11. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Přehoz zbroj
Replies: 25
Views: 13078

Re: Přehoz zbroj

Tak se jedná o lidskou bronzovou destičkovou zbroj a přehoz široký dvojbarevný. Zbroj je koupena ve vstupním obchodě a přehoz je z Doubkova.
by Seth-Plzen
10:32 10. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Přehoz zbroj
Replies: 25
Views: 13078

Re: Přehoz zbroj

Mno já chci přehoz :-). Tak kde je chyba?
by Seth-Plzen
20:35 09. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Přehoz zbroj
Replies: 25
Views: 13078

Přehoz zbroj

Tak jsem týden šetřil na přehoz, utrattil jsem za něj všechny peníze a ejhle. Přehoz nefunguje. Mám lidskou bronzovou destičkovou zbroj a při nandání přehozu to píše "Na teto zbroji neni prehoz". Zbroj normálně žádný přehoz nemá.
Moje jediný peníze a jsou fuč a přehoz nikde :-)
by Seth-Plzen
19:24 07. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Kapuce
Replies: 22
Views: 10155

Re: Kapuce

A už se to provalilo. Eleanor si vzala zloděje. Chudák holka :-)