Po dlouhé době jsem se vrátil na Thalii a chtěl bych poděkovat všem za dnešní přijemný večer. Konkrétně: Maric, Adelath, Nathan, BU a v neposlední řadě Žoržovi za dobře připravené uvítání do řádu.
Serinah
Search found 104 matches
- 22:17 11. Jul 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1407378
- 21:21 19. Feb 2008
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1364779
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Možnost vydělat peníze jinak než drbáním všeho co roste a creepováním. Tedy jinak řečeno chybí mi craft 
- 15:31 17. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: dynamicky spawn
- Replies: 87
- Views: 30614
Re: dynamicky spawn
Já bych tam na cestu mezi Karathou a Ivory dal třeba draka. Né moc často, ale jednou za čas by se tam mohl objevit ne? A nebo bych udělal náhodnej pád meteoritu. Pravda, nestává se to moc často, ale proč ne. Člověk si pak řekne, že měl smůlu. 
Naprosto souhlasím s Aznarem.
Naprosto souhlasím s Aznarem.
- 00:04 17. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: preneseni v mape
- Replies: 4
- Views: 3089
Re: preneseni v mape
Co by jiný dali za teleportaci a tady si někdo stěžuje 
Re: Unava
Hele fakt nevim, co se tam stalo, ale spis mi zarazi jedna vec. Proc se tady ohanite tim, kdo ma jakej level? To je nejvetsi hovadina, kterou muzete rict. Proboha prece nebudu prizpusobovat svoji hru podle toho, jaky ma kdo level. To pak RP hra dostava pekne na frak.
A kdyz uz jsem to nakousl. Musim ...
A kdyz uz jsem to nakousl. Musim ...
Re: BARVÍŘ
Pro některé postavy bych založil JZD a nechal je na splátky koupit traktor :-)
No jo zatím to je švanda, ale jak přijde u bráchy další lvl (počítám tak v době za dva až tři týdny) tak by se ten traktor nebo lépe kombajn jisto jistě hodil. Variantou brod, tedy druhou, zůstává možnost navštívit ...
No jo zatím to je švanda, ale jak přijde u bráchy další lvl (počítám tak v době za dva až tři týdny) tak by se ten traktor nebo lépe kombajn jisto jistě hodil. Variantou brod, tedy druhou, zůstává možnost navštívit ...
Re: BARVÍŘ
Pro některé postavy bych založil JZD a nechal je na splátky koupit traktor 
Re: BARVÍŘ
No pokud ja vím, tak se ti ta zbroj, kterou chces obarvit ukazuje na tom panakovi za barvirem. Aspon u me to tak bylo. Takze hned vidis, jak ta zbroj vypada. A hlavne kdykoliv muzes rict, ze chces svy veci zpet a pak nic neplatis. System je to doceal promakanej, nemenil bych ho. Ale pridal bych tam ...
- 00:25 13. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
- Replies: 36
- Views: 14583
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Ještě, že má moje postava prd a dlouho prd mít bude
. Aspoň nemám, co ztratit 
Re: BARVÍŘ
Ty bláho tak to je moc 
Re: Help
Mno tak to by mě fakt zajímalo, co by měl jako paladin dělat 
Zrovna ho (teda jako spíš jí) hraju a jako na smilování čekám na craft. Přijde mi to nejčistší způsob jak vydělat peníze. Ale asi to každej vidí jinak.
Zrovna ho (teda jako spíš jí) hraju a jako na smilování čekám na craft. Přijde mi to nejčistší způsob jak vydělat peníze. Ale asi to každej vidí jinak.
- 23:25 11. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Přehoz zbroj
- Replies: 25
- Views: 13078
Re: Přehoz zbroj
Tak se jedná o lidskou bronzovou destičkovou zbroj a přehoz široký dvojbarevný. Zbroj je koupena ve vstupním obchodě a přehoz je z Doubkova.
- 10:32 10. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Přehoz zbroj
- Replies: 25
- Views: 13078
Re: Přehoz zbroj
Mno já chci přehoz
. Tak kde je chyba?
- 20:35 09. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Přehoz zbroj
- Replies: 25
- Views: 13078
Přehoz zbroj
Tak jsem týden šetřil na přehoz, utrattil jsem za něj všechny peníze a ejhle. Přehoz nefunguje. Mám lidskou bronzovou destičkovou zbroj a při nandání přehozu to píše "Na teto zbroji neni prehoz". Zbroj normálně žádný přehoz nemá.
Moje jediný peníze a jsou fuč a přehoz nikde
Moje jediný peníze a jsou fuč a přehoz nikde
Re: Kapuce
A už se to provalilo. Eleanor si vzala zloděje. Chudák holka 