Ja instalnul po cca 10 letech a musím říct že paráda i bez EELord_Berserk wrote:Zdar, tak jak to Shamane vypadá s tou NWN - EE ???
Stále projekt žije nebo už na vývoj není čas ???
Docela mi svrbí prsty, z bych to nainstaloval na tablet...
Search found 791 matches
- 20:26 06. Nov 2024
- Forum: Ankety
- Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
- Replies: 18
- Views: 351389
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
- 15:29 04. Oct 2024
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400034
Re: Pády servru
To saméJeanes wrote:Byl jsi zaveden. Taky se nemůžete připojit?
- 18:02 20. Mar 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
- Replies: 69
- Views: 55602
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Hoj all,
tak já se snad taky vobjevim.
Snad nebudu nejstarší
tak já se snad taky vobjevim.
Snad nebudu nejstarší
- 13:34 05. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Kramářka Sylvie
- Replies: 3
- Views: 3022
OPRAVENO: Kramářka Sylvie
V Ivory - kramářka Sylvie - nejde rozhovor, po odkliknutí že chci do nabídky zboží rozhovor utne.
- 12:10 03. Feb 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403423
Re: Poděkování
Jo jo, bylo to pěkný, akorát jsem fakt čekal nějakou soutěž v básničkách 
Jinak, tam hrála nějaká hudba? Já nic neslyšel sakra...
Jinak, tam hrála nějaká hudba? Já nic neslyšel sakra...
- 19:15 23. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Tak hlásím že je problém snad vyřešen.
Do hry už mohu. Zřejmě se jednalo na nakopnuté haky nebo co. Znovu jsem je stáhnul i s CEPem a zadal v jiném pořadí a najednou to šlo.
Jen bych potom ve hře poprosil nějaké DM o odebrání těch bugařských kůží.
Pak bych měl ještě jednu prosbu, jestli by se někdo ...
Do hry už mohu. Zřejmě se jednalo na nakopnuté haky nebo co. Znovu jsem je stáhnul i s CEPem a zadal v jiném pořadí a najednou to šlo.
Jen bych potom ve hře poprosil nějaké DM o odebrání těch bugařských kůží.
Pak bych měl ještě jednu prosbu, jestli by se někdo ...
- 21:18 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Tak nic, zkusil jsem vse stahnout na min. a problem pretrvava. Udelal jsem reinstal a stale nic. Prepsal potrebne haky atd a stale nic.
Uz na to nemam nerva :evil: Zvlastni je, ze pred wipem jsem problem nemel a ani v te zkusebni arene.
Singl mi jde taky normalne.
Tak holt hrani beze me :?
Preju ...
Uz na to nemam nerva :evil: Zvlastni je, ze pred wipem jsem problem nemel a ani v te zkusebni arene.
Singl mi jde taky normalne.
Tak holt hrani beze me :?
Preju ...
- 18:18 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Tak dva centimetry nedojedou pri nacitani a pak to zamrzne bez hlasek.
- 18:03 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Prvni postava pulcik city dobrodruh bez skillu.
Druha postav gnom normal, carodej bez skillu.
Momentalni problem je ze pri nacitani uvodni lokace abych dal druhy level, tak se to sekne a musim dat restart.
Takze se ani nelognu no.
Druha postav gnom normal, carodej bez skillu.
Momentalni problem je ze pri nacitani uvodni lokace abych dal druhy level, tak se to sekne a musim dat restart.
Takze se ani nelognu no.
- 17:24 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Normalne dle navodu jsem zakladal postavu, nic vic nic min...
- 16:24 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Dej pak vedet.
- 15:24 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Ted jsem zkusil udelat normal postavu, normal povolani a hodilo me to bez krvaceni.
Pri projiti portalu do uvodni lokace se hra sekne a musim dat restart.
Pri projiti portalu do uvodni lokace se hra sekne a musim dat restart.
- 14:44 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Kucik me tu prvni smaznul ikdyz si myslim ze jsem ji zadal spravne a ted ani prd.
- 13:29 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Zadano vse jak ma.nevim co s tim...
- 13:13 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
- Replies: 28
- Views: 14077
Re: Nemoznost hrani
Jo dle toho jsem to delal a dokonce 2x:-/