Search found 791 matches

by Sorrow
20:26 06. Nov 2024
Forum: Ankety
Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Replies: 18
Views: 351389

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Lord_Berserk wrote:Zdar, tak jak to Shamane vypadá s tou NWN - EE ???
Stále projekt žije nebo už na vývoj není čas ???
Docela mi svrbí prsty, z bych to nainstaloval na tablet...
Ja instalnul po cca 10 letech a musím říct že paráda i bez EE :var_16:
by Sorrow
15:29 04. Oct 2024
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400034

Re: Pády servru

Jeanes wrote:Byl jsi zaveden. Taky se nemůžete připojit?
To samé :cry:
by Sorrow
18:02 20. Mar 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Replies: 69
Views: 55602

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Hoj all,
tak já se snad taky vobjevim.
Snad nebudu nejstarší 8)
by Sorrow
13:34 05. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Kramářka Sylvie
Replies: 3
Views: 3022

OPRAVENO: Kramářka Sylvie

V Ivory - kramářka Sylvie - nejde rozhovor, po odkliknutí že chci do nabídky zboží rozhovor utne.
by Sorrow
12:10 03. Feb 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403423

Re: Poděkování

Jo jo, bylo to pěkný, akorát jsem fakt čekal nějakou soutěž v básničkách :D

Jinak, tam hrála nějaká hudba? Já nic neslyšel sakra... :|
by Sorrow
19:15 23. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Tak hlásím že je problém snad vyřešen.
Do hry už mohu. Zřejmě se jednalo na nakopnuté haky nebo co. Znovu jsem je stáhnul i s CEPem a zadal v jiném pořadí a najednou to šlo.
Jen bych potom ve hře poprosil nějaké DM o odebrání těch bugařských kůží.

Pak bych měl ještě jednu prosbu, jestli by se někdo ...
by Sorrow
21:18 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Tak nic, zkusil jsem vse stahnout na min. a problem pretrvava. Udelal jsem reinstal a stale nic. Prepsal potrebne haky atd a stale nic.
Uz na to nemam nerva :evil: Zvlastni je, ze pred wipem jsem problem nemel a ani v te zkusebni arene.
Singl mi jde taky normalne.
Tak holt hrani beze me :?
Preju ...
by Sorrow
18:18 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Tak dva centimetry nedojedou pri nacitani a pak to zamrzne bez hlasek.
by Sorrow
18:03 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Prvni postava pulcik city dobrodruh bez skillu.
Druha postav gnom normal, carodej bez skillu.
Momentalni problem je ze pri nacitani uvodni lokace abych dal druhy level, tak se to sekne a musim dat restart.
Takze se ani nelognu no.
by Sorrow
17:24 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Normalne dle navodu jsem zakladal postavu, nic vic nic min...
by Sorrow
16:24 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Dej pak vedet.
by Sorrow
15:24 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Ted jsem zkusil udelat normal postavu, normal povolani a hodilo me to bez krvaceni.
Pri projiti portalu do uvodni lokace se hra sekne a musim dat restart.
by Sorrow
14:44 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Kucik me tu prvni smaznul ikdyz si myslim ze jsem ji zadal spravne a ted ani prd.
by Sorrow
13:29 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Zadano vse jak ma.nevim co s tim...
by Sorrow
13:13 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Nemoznost hrani
Replies: 28
Views: 14077

Re: Nemoznost hrani

Jo dle toho jsem to delal a dokonce 2x:-/