len mi neda nevyjadrit sa k DMG...a ty si si isty ze sa lahsie prerazy platove brnenie hrotom vystreleneho sipu ako bodom meca? tomu neverim....( keby sa brala taka kusa uz by sa dalo polemizovat)
a luk je dost silny uz len koli tomu ze pokial meleer k tebe dojde uz ma v sebe zopar tych sipov co ...
Search found 1 match
Search found 1 match
• Page 1 of 1
Search found 1 match
• Page 1 of 1
Jump to
- OOC
- ↳ Informace
- ↳ Než začnete hrát
- ↳ Nový obsah
- ↳ Mechanika
- ↳ Diskuze
- ↳ Ankety
- ↳ Buildy
- ↳ Dotazy na mechaniku hry
- ↳ Flames
- ↳ Nápady, připomínky
- ↳ Přání a stížnosti
- ↳ Tipy, triky, návody
- ↳ Ostatní diskuze
- ↳ Pokec
- ↳ Vtípky
- ↳ Srazy a setkání
- ↳ Co se jinam nevešlo...
- ↳ Mimo Thalii a NWN
- ↳ Hlášení chyb
- ↳ DM zásahy
- ↳ Chyby - craft
- ↳ Chyby - fórum a web
- ↳ Chyby - hráčské postavy
- ↳ Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- ↳ Chyby - lokace
- ↳ Chyby - NPC, bestie
- ↳ Chyby - povolání a subrasy
- ↳ Chyby - systémy, skripty,...
- ↳ Ostatní chyby
- IC
- ↳ IC novinky
- ↳ IC sekce pro hráče
- ↳ Tržnice
- ↳ Příběhy ze hry
- ↳ Hřbitov
- ↳ Galerie
- ↳ Guildy, spolky
- ↳ Dobrovolnický pluk
- Staré příspěvky
- ↳ Koš