Mě se na to líbil právěže ten fakt, že všechny hlavní antagonisty zničil čistě svoji hlavou
Ale proti gustu pánové a dámy....
Doufám, že nemyslíš knižní sérii Meč pravdy od Terryho Goodkinda, že ne? Ta je totiž excelentníG-ladiator wrote:Nebyl Rand v Meči pravdy? Ta série mi přišla neuvěřitelně strašná. Nepřečetl jsem ani čtvrt první knihy.