Search found 2 matches
Akrobacie
I kdyz mi padne dobre a napise se mi "uspech", tak casto stejnak dostanu ranu. Mohl by mi nekdo vysvetlit jak se to teda pocita? Nebo to dela levarny a byly to zbytecne vyhozeny body. Ted kdyz na pobrezi vylejzaj ti kostlivci co maji radi kriticky to moc nepotesi, kdyz uspesne uhnu a on mi nasoli ...
- 15:49 01. Oct 2007
- Forum: Koš
- Topic: Penize, loot, majetek, plaeceni za prestup
- Replies: 56
- Views: 24101