Search found 2 matches

by mrdokvas
20:16 01. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Akrobacie
Replies: 1
Views: 2352

Akrobacie

I kdyz mi padne dobre a napise se mi "uspech", tak casto stejnak dostanu ranu. Mohl by mi nekdo vysvetlit jak se to teda pocita? Nebo to dela levarny a byly to zbytecne vyhozeny body. Ted kdyz na pobrezi vylejzaj ti kostlivci co maji radi kriticky to moc nepotesi, kdyz uspesne uhnu a on mi nasoli ...
by mrdokvas
15:49 01. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Penize, loot, majetek, plaeceni za prestup
Replies: 56
Views: 24101

Nekdo ma a nekdo nema. Ale ty co maji by si meli davat bacha na kapsy pred tema co nemaj.