Prosím o smazání postav

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Prosím o smazání postav

Post by Awadar »

účet: Awadar II / postavy: Leopodl Bočina a Semspěd Bočina - již jsem sám zadal na stránce smazání obou postav, ale stále nic. Obě postavy jsou stále hratelné a na stránce je stále informace, že dojde ke smazání po restartu.

Zkoušel jsem i stornovat požadavek a znovu zadat smazání, ale nic. Děkuji za smazání
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Prosím o smazání postav

Post by Nalkanar »

Při využití některých speciálních znaků (jako je třeba Č) má server problém s mazáním.
Věřím, že Shaman na to hodí oko.
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Prosím o smazání postav

Post by Shaman88 »

Měly by být smazané.
Post Reply