bohužel u vrhacích seker v krámu, řiká kovář že váží 5,5 libry ... ale když si je koupim a rozbalim balíček, tak balíček najednou váží 30,5 libry a dvakrát 50 seker, každá po libře... nakonec táhnu 130,5 libry místo 5,5
nemohli byste prosím něco udělat s podobnejma botama?