Skrytí zisku xp
Skrytí zisku xp
Naskyta se moznost skryt xp, ktere vase postava ziskava a kolik ji ma celme a potrebuje na dalsi uroven.
Vyhody:
- nebude se furt honit za xp, ale hrat pro hru samotnou
- nebude to nutit dodelavat levely, pokud postave chybi urc. xp
- nebude se chodit na potvory kvuli tomu, ze je tam vic xp nez tam
Nevyhody:
- nekomu se proste libi, jak tam ty xp skakaji
- nemusi se odchytat spravny ziska xp vzhledem k obtiznosti potvory a jine chyby
Co si o tom myslite? hlasujte v ankete a piste Vase napady.
Vyhody:
- nebude se furt honit za xp, ale hrat pro hru samotnou
- nebude to nutit dodelavat levely, pokud postave chybi urc. xp
- nebude se chodit na potvory kvuli tomu, ze je tam vic xp nez tam
Nevyhody:
- nekomu se proste libi, jak tam ty xp skakaji
- nemusi se odchytat spravny ziska xp vzhledem k obtiznosti potvory a jine chyby
Co si o tom myslite? hlasujte v ankete a piste Vase napady.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Skrytí zisku xp
Ja som totalne za. Konecne by sa hralo pre hru a zabavu a nie pre xp.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Skrytí zisku xp
Asi není překvapení, že jsem hlasoval proti (ale samozřejmě se přizpůsobím).
Podle mne to, že se nebude chodit na potvory kde je nejvíc expů není výhoda. Zkušení hráči co tu už hráli si to pamatují a nezkušení (noví) budou mít buď drsnou nevýhodu nebo si to zjistí ooc. Kromě toho podle mne by postava měla mít možnost poznat, že bojem s tímhle se naučila něco nového, zatímco boj s tímto je už nuda, stále to stejné a žádná výzva.
A to, že nepůjde otestovat, zda je za potvory přiměřeně expu je pro mne také důležité. Pokud se objeví nějaký problém, hráči na něj nemají jak přijít.
Nakonec zřejmě hlavní předpokládaná výhoda, že se lidi nebudou hrnát za levelem. No pokud chci vysoký level, tak se za ním poženu ať už expy uvidím nebo ne. Jediné co to odbourá je to, že občas v noci nezústanu déle o hodinu o dvě, abych to doklepl. To podle mne není až tak velká výhoda. Celkově bych nechal expování jak bylo, už tak je to dost obtížné.
Ale jak říkám, přizpůsobím se, není to pro mně podstatné. Však si to většinou dopočítám a pokud to vážně jiným pomůže k lepší hře...
Podle mne to, že se nebude chodit na potvory kde je nejvíc expů není výhoda. Zkušení hráči co tu už hráli si to pamatují a nezkušení (noví) budou mít buď drsnou nevýhodu nebo si to zjistí ooc. Kromě toho podle mne by postava měla mít možnost poznat, že bojem s tímhle se naučila něco nového, zatímco boj s tímto je už nuda, stále to stejné a žádná výzva.
A to, že nepůjde otestovat, zda je za potvory přiměřeně expu je pro mne také důležité. Pokud se objeví nějaký problém, hráči na něj nemají jak přijít.
Nakonec zřejmě hlavní předpokládaná výhoda, že se lidi nebudou hrnát za levelem. No pokud chci vysoký level, tak se za ním poženu ať už expy uvidím nebo ne. Jediné co to odbourá je to, že občas v noci nezústanu déle o hodinu o dvě, abych to doklepl. To podle mne není až tak velká výhoda. Celkově bych nechal expování jak bylo, už tak je to dost obtížné.
Ale jak říkám, přizpůsobím se, není to pro mně podstatné. Však si to většinou dopočítám a pokud to vážně jiným pomůže k lepší hře...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Skrytí zisku xp
Mě se líbí jak tam ty expy skáčou
takže jsem hlasoval pro ne i když by mě to asi pomohlo kdby tam neskákaly
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Skrytí zisku xp
Som proti ... a myslete si omne co chcete. Hral sem uz ze skrytymi xp a vobec to neprinuti hrat viac pre "zabavu" - fakt neviem co si pod tym slovom predstavuju niektory ludia.
Navyse bez spetnej odozvy sa nedaju ani odladovat chyby.
Navyse bez spetnej odozvy sa nedaju ani odladovat chyby.
Ora et Labora
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Skrytí zisku xp
Dal jsem ano, ale spíš bych to pustil jen laboratorně a pozoroval to, protože si nedokážu představit, jak na to budou všichni reagovat. Ale jsem pro nové věci, takže ano.
btw: Zajímá mě, jestli se budou vyskytovat extrémy s kalkulačkou vedle myši, co každou minutu budou mačkat 3+
edit: *kliká na START->SPUSTIT->"calc"*
btw: Zajímá mě, jestli se budou vyskytovat extrémy s kalkulačkou vedle myši, co každou minutu budou mačkat 3+
edit: *kliká na START->SPUSTIT->"calc"*
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Skrytí zisku xp
Dal sem taky ne
, nemohl bych se pak radovat z exp za nějakýho bose a to by mi chybělo 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Skrytí zisku xp
*jen krouti hlavou*Jen tak dal a jiste vam to prinese urodu jakou zasejete.Myslite ze kdyz hrac neuvidi kolik ma xp ze mu to zlepsi hrani?Tak proc tu rovnou nedate vsem hracum 5L smazete lokace s hustejma dungama a bude to stejny.Priznavam se ze mam rad tazeni za monstrama pac se u toho clovek taky pekne vyblbne a zapoti kdyz ho prohani nepratele ale to neznamena ze nemam rad RP hru
Take rad vidim jak ma postava se zlepsuje a muze si troufnout na silnejsi ale ted to tady asi bude tak jak rikam.Bude tu spousta sladouckeho ovoce v podobje bajecnejch dungu kam se ale vsak nikdo nikdy nepodiva z novejch hracu pac se jit treba podivat na vlkodlaky bude trvat tak 2 roky hrani a to si myslim je docela skoda 
Re: Skrytí zisku xp
Toto je i k systemu a pisu tu svuj nazor ze ja stim nesouhlasim ale delejte jak myslite.
Re: Skrytí zisku xp
To by mne taky zajimalo? Jedine o co sa jedna je to ze neuvidis kolko xp ziskas a kolko prave mas, nic ine. Postup bude stale rovnaky ako keby si tie xp videl, len si myslim, ze to odbura psychologicky efekt honby za xp.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Skrytí zisku xp
Jsem PROTI.
A jsem už z toho unavenej na rozmazávání důvodů proč.
A jsem už z toho unavenej na rozmazávání důvodů proč.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Skrytí zisku xp
necet sem nic krom prniho Rejtakovo prispevku
a rovnou ze mi to je fuk.
Zvyk sem si na novej styl hrani, prachy si nejak sezenu i kdyz je to bida a mejt palubu lode teda nechci *smeje se*
Jestli maj, nemaj videt je mi to putna...vidim tam spis vyhodu aspon neni to dohaneni lvlu kvuli nekolika drobnym XP, vecinou to stejne konci tragicky, hra bude asi vic zajimavejsi. Tem komu to vadi se taky nedivim. Aspon clovek vi na cem je.
klido mistotoho muzou bejt hvezdicky
bude to vesely 
edit: daanri ma pravdu stim psycho honenim XP a kdo rika, ze ne keca
Jestli maj, nemaj videt je mi to putna...vidim tam spis vyhodu aspon neni to dohaneni lvlu kvuli nekolika drobnym XP, vecinou to stejne konci tragicky, hra bude asi vic zajimavejsi. Tem komu to vadi se taky nedivim. Aspon clovek vi na cem je.
klido mistotoho muzou bejt hvezdicky
edit: daanri ma pravdu stim psycho honenim XP a kdo rika, ze ne keca
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Skrytí zisku xp
Sem proti, mam ty xp rad a ve hre mi nejak nevadej, skoro bych rek ze bud clovek hraje pro zabavu uz ted a nebo mu skryti xp nijak nepomuze.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn