Spravanie hracov v hre
Spravanie hracov v hre
Potom co som dnes vsetko videl v hre neda mi to nenapisat.
Ludia skuste trosku uvazovat co robite a ako hrate? Vazne vam nepride divne chytat ryby v Karathskej kasne na namesti? Alebo chodit v drowskom obleceni po mestach povrchu, pripadne zabijat prisery tak, ze ich zaseknete o nieco ako napr o pavucinu? Alebo tahat prisery do mesta alebo osady aby ich zabili straze, ci chodit po meste s vyvolanym pritelickom???
Takto by som mohol vypisat kopec dalsich veci. Potrebujete naozaj na vsetko system, zakony a pravidla? Sa potom necudujte, ze sa zavadzaju rozne obmedzenia, aby sa zabranilo s prepacenim takymto prasacinkam. A nechodte na mna s tym, ze nech si kazdy hra ako chce a ako ho to bavi. Sme tu na RP serveri, tak dodrzujte urcitu RP logiku. Mna uz nebavy robit v hre stale policajta a nahanat hracov co robia taketo voloviny.
Ludia skuste trosku uvazovat co robite a ako hrate? Vazne vam nepride divne chytat ryby v Karathskej kasne na namesti? Alebo chodit v drowskom obleceni po mestach povrchu, pripadne zabijat prisery tak, ze ich zaseknete o nieco ako napr o pavucinu? Alebo tahat prisery do mesta alebo osady aby ich zabili straze, ci chodit po meste s vyvolanym pritelickom???
Takto by som mohol vypisat kopec dalsich veci. Potrebujete naozaj na vsetko system, zakony a pravidla? Sa potom necudujte, ze sa zavadzaju rozne obmedzenia, aby sa zabranilo s prepacenim takymto prasacinkam. A nechodte na mna s tym, ze nech si kazdy hra ako chce a ako ho to bavi. Sme tu na RP serveri, tak dodrzujte urcitu RP logiku. Mna uz nebavy robit v hre stale policajta a nahanat hracov co robia taketo voloviny.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Spravanie hracov v hre
Presne tak, jsou jiste hranice, ktere se musi dodrzovat! Chcete volnost, tak musite dokazat, ze si ji zaslouzite, zatim to nevypada...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Spravanie hracov v hre
no jen nevim co prispevek od DM tohodle charakteru dela ve flames... Mozna bych to povysunul nekam, kde to bude vic na ocich a dopsal pod to nejaky zasadni vyhruzky 
Re: Spravanie hracov v hre
No k tomu zabijeni zaseknutych zviřat třeba o pavučinu...
ja sem nestřilel po zviřeti ale po te pavučině...aby mohl volně ke mě a ja si ho mohl ochočit...ale nakonec to stejně nedopadlo dobře.. 
Peace & Love
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Re: Spravanie hracov v hre
Tak kdyz se zasekne, to s dra brat jako kdyzse sekne postavicka v lese, proste zavadi o koren a upadne. tak proc by se to nemohlo stat i pavoukovi v pavucine, i kdyz to je zrovna divnej priklad.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Spravanie hracov v hre
Kiri wrote:,...jako kdyzse sekne postavicka v lese, proste zavadi o koren a upadne. tak proc by se to nemohlo stat i pavoukovi v pavucine, i kdyz to je zrovna divnej priklad.
Vaillardo Vran:
Re: Spravanie hracov v hre
je tím myšleno jeho úmyslné navedení na místo, kde se zasekne..tak jak to chápu já
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Spravanie hracov v hre
Moc ne no, sme si pak pekne s ostatnima protahly nohy :]]MaSo wrote:No k tomu zabijeni zaseknutych zviřat třeba o pavučinu...ja sem nestřilel po zviřeti ale po te pavučině...aby mohl volně ke mě a ja si ho mohl ochočit...ale nakonec to stejně nedopadlo dobře..
Jinak, byl sem u toho a muzu dosvedcit ;]
K tematu: chtel sem se optat jestli jako druid muzu po meste chodit se svym panterem? podotykam ze je ochocenejsi nez gepard z volby Miss
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Spravanie hracov v hre
zvířata ve městě se maj ZABÍJET !!!!! a stráže by měly jít příkladem
nedělejte tu z toho zase plyšákov
nedělejte tu z toho zase plyšákov
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Spravanie hracov v hre
mas psa? vsadim se ze jenom rybicky ;]photter wrote:zvířata ve městě se maj ZABÍJET !!!!! a stráže by měly jít příkladem
nedělejte tu z toho zase plyšákov
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Spravanie hracov v hre
ne, mám pantera a chodim ho venčit na kolonádu a má na krku ceduli, že je vochočenej a všichni se na mě *usmívaj* a ríkaj mi "zdravím"
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Spravanie hracov v hre
Pritelicci nebudou ve meste tolerovani. Jeste se da primhourit oko nad nakou pixii a nebo ptakem, ale selmy typu medved, golem, panter a podobny muzou byt zabity, majitel pokutovan, atd. Nemaji ve meste co delat. Proti vam se rozbehne pitbul a nebo tygr s voditkem a vy budete klidne stat, kdyz uplne cizi clovek zakrici: to je v pohode, je ochocenej!
Vedoucí týmu Thalie
Re: Spravanie hracov v hre
photter wrote:ne, mám pantera a chodim ho venčit na kolonádu a má na krku ceduli, že je vochočenej a všichni se na mě *usmívaj* a ríkaj mi "zdravím"
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Spravanie hracov v hre
Pokud vim, tak asi pred rokem se to resilo a doslo se k jasnymu NE. To je fakt takovej problem, odvolat zvire za branami? Nebo by to snad znamenalo, ze na ceste do dungu budete muset znovu meditovat a tim se zdrzovat v honbe za zabijenim?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Spravanie hracov v hre
no vidis tak nevim co resis, bejt tebou bych sel na cerstvej vzduch a pokusil se oddelit fantasy svet od reality...nebo si snad i v realu druid s panterem? ja ze mi nak neroste kaktus...photter wrote:ne, mám pantera a chodim ho venčit na kolonádu a má na krku ceduli, že je vochočenej a všichni se na mě *usmívaj* a ríkaj mi "zdravím"
Last edited by wekslo on 12:44 04. Feb 2008, edited 1 time in total.
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.