Dle mého názoru je snaha přilákat zcela nové hráče již takřka marná (I když takový článek v herním magazínu byl nebyl špatný způsob, ne-li jediný).Bahnak wrote:...
Ani nejde jen o sezonní záležitosti jako počasí, spíš o to, že většina nwn hráčů jsou bud lidmi co nwn hrají od doby co vyšlo, nebo jejich přátelé.
Mladí lidé se o téhle hře nic nedozví a pokud náhodou ano, takový screen je nepřesvědčí ani aby si hře něco přečetli a tak nezbývá než se spíše soustředit na uchování stávajících.
V této souvislosti by jistě nebylo od věci, uspořádat anketu a zjistit průměrný věk Thalijského nwn občana (pokud hrajete i jinde, navrhnul bych to i tam a udělal průměr
To je přesně nač jsem narážel. Kdyby se nějak vymyslel systém kastování DM, takový jedinec by např. nemusel (popřípadě neměl přístup) z toho rozsáhlého DM fora znát vše a tudíž by jej to zdaleka nestálo tolik času a méně by se tím omezila i akceschopnost jeho postavy (například rozdělění přístupu do guildlovních fór dle přesvědčení).LDamian wrote:...
Pak by se i jistě méně často stávalo, že by DM kvůli nutnosti prostudovat nespočet stran před lognutím raději čas věnovalo něčemu jinému.
To je sice systém, který by sám o sobě vyžadoval více DM, ale zárověn cesta jak toho dosáhnout.
