Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Ma nekdo spojeni na pana pilota Theogila?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
A kdy zacina kostymova povinost? Jedu nalehko tzn jen hadry ke kostymu, jedna maskacova bunda kdyby bylo moc chladno rano ve spacaku a jen jedny kalhoty a tricko tak snad nebudu v nevyhode 
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak jsem se projel do brna a zase zpatky. Aspon jsem si po dobe vyzkousel svoji krouzkarnu, zjitil ze s 25kg na zadech a 5l limonady v rukach jsem jak ve sprse. No nic jdu hledat ranni spoj 
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak jsem opět zde... Sraz byl pěknej, akorát to počasí no, to hold zamrzí.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Mám rozmlácený klouby na levé ruce takže ji skoro nesevřu,modřinu jak dlaň na levé ledvině od souboje s Redem,bolí mě v krku,záda a kolena.
Jinak jsem se srazem spokojenej,při takovém počasí prostě padá morálka i motivace skoro cokoliv dělat,takže snad příští rok bude lepší počasí a vše vyjde jak má.
Díky všem
edit: Shaman u stolu je záruka zábavy,tak dlouho jsem se nezasmál jako s ním
Jinak jsem se srazem spokojenej,při takovém počasí prostě padá morálka i motivace skoro cokoliv dělat,takže snad příští rok bude lepší počasí a vše vyjde jak má.
Díky všem
edit: Shaman u stolu je záruka zábavy,tak dlouho jsem se nezasmál jako s ním
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Dobře Ty, takhle rychle doma jo?Shaman88 wrote:Tak jsem opět zde... Sraz byl pěknej, akorát to počasí no, to hold zamrzí.
Jinak my jsme dojeli v 03.45 domů.
Sraz, jsem rád, že jsem zas viděl ty lidi, kteří tu hrají. Příště se Rejty a vy ostatní plyšáci nesmíte tak moc stranit nám drowům
Nemocnej jak Radim nejsem
A budu se těšit na fotky ze srazu.
Ps. Když jste se vraceli od Krkovičky, ta lávka, byla pod vodou už co?
Ps2. Sorrow, vyjels to nebo ne?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
zpátky doma....
sraz byl supr..hlavně konec...jak říka radim...shaman u stolu( *nevěřícně kouká na svojí klavesnici*)
jo lávka byla pod vodou, ale Bahnák se vytáhl a ráno ju opravil
škoda počasí, ale i tak to bylo gut. dík
sraz byl supr..hlavně konec...jak říka radim...shaman u stolu( *nevěřícně kouká na svojí klavesnici*)
jo lávka byla pod vodou, ale Bahnák se vytáhl a ráno ju opravil
škoda počasí, ale i tak to bylo gut. dík

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak jsem taky dorazil. Ta cesta od krkovičky bylo dobrodružství! 
Jinak už teď očekávejte, že na turné vyrazí kapela IRON NORDEN!
Jinak už teď očekávejte, že na turné vyrazí kapela IRON NORDEN!
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Doma je doma.. Sraz byl fajn jen příště musíme vopatřit nějakýho jinýho šamana, poněvač tenhle to s počasim moc neuměl.
Všem se omlouvám za neučast na turnaji, ale měl jsem poněkud jiné starosti.
Slečnu taky mrzí že vás nepznala a snad to klapne jindy. Jinak sraz byl fajn.
Dík bahňákoj a dvoum dalším(pardon ale má paměť na jména je krajně mizivá) za prýma sobotní večer. Těšim se na další.
Všem se omlouvám za neučast na turnaji, ale měl jsem poněkud jiné starosti.
Slečnu taky mrzí že vás nepznala a snad to klapne jindy. Jinak sraz byl fajn.
Dík bahňákoj a dvoum dalším(pardon ale má paměť na jména je krajně mizivá) za prýma sobotní večer. Těšim se na další.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Jo, to má smysl jet na sraz a zašít se do stanu...
Vedoucí týmu Thalie
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Btw Rejty co to byla za panáka, kterého jsem vyhrál? Mělo to hezké aroma, ale ochutnat jsem nemohl 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
To se nedivím, Redo byl dost surovej a mlátil jak kdyby mu šlo o život.Radim wrote:Mám rozmlácený klouby na levé ruce takže ji skoro nesevřu,modřinu jak dlaň na levé ledvině od souboje s Redem,bolí mě v krku,záda a kolena.
No, to ohniště a stanový osídlení na druhý straně kuchyně než byl zbytek jsem moc nepochopil...-darkvision- wrote: Sraz, jsem rád, že jsem zas viděl ty lidi, kteří tu hrají. Příště se Rejty a vy ostatní plyšáci nesmíte tak moc stranit nám drowůmJinak .. počasí to zkazilo a dost, ale jsem spokojenej.
Jinak počasí stálo za prd, ale i tak se myslím sraz v rámci počasí celkem vydařil. Příští rok bude doufám slunečno a zase se bude nadávat na hrozný vedro.
Vedoucí týmu Thalie
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Bylo to kvůli místo u ohně.
Není problém, příště zas nějak hromadně na dřevo. Měli jsme dvouručku, jedna tam i byla. Od skautu jsme zvyklí, prostě skočit do lesa, seřezat padlej strom, odnést, nasekat, otazka dvou hodin. Dřeva pak bude ..
Malý ohniště Rejty, si vem, když se tam nahrnou všici, tak se nevejdou, každej si chce udělat jídlo, čaj, několik ešusů, kotlíků etc. Klidně příště zas přijedeme dřív a to ohniště zvětším o kus.
To víš, ze skautských táborů, jsem zvyklej na větší, kvůli více lidem
Ale jinak i tak prostě povedený sraz. Jedinou výtkou bylo počasí a to si hold nevybereme. Příští rok, více darů Bohům
Není problém, příště zas nějak hromadně na dřevo. Měli jsme dvouručku, jedna tam i byla. Od skautu jsme zvyklí, prostě skočit do lesa, seřezat padlej strom, odnést, nasekat, otazka dvou hodin. Dřeva pak bude ..
Malý ohniště Rejty, si vem, když se tam nahrnou všici, tak se nevejdou, každej si chce udělat jídlo, čaj, několik ešusů, kotlíků etc. Klidně příště zas přijedeme dřív a to ohniště zvětším o kus.
To víš, ze skautských táborů, jsem zvyklej na větší, kvůli více lidem
Ale jinak i tak prostě povedený sraz. Jedinou výtkou bylo počasí a to si hold nevybereme. Příští rok, více darů Bohům
Last edited by -darkvision- on 16:40 31. Jul 2011, edited 1 time in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Zřejmě byli drowové oslepení jasným slunečním svitem, který nás provázel celý sraz, jinak si nemohu vysvětlit, že si nevšimli velkého ohniště a spousty volného místa kolem něj.
Vedoucí týmu Thalie