Pokec o oblíbených filmech a seriálech
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jsme šli na nového Conana a konečně nějaký fantasy film, který vybočuje z průměru. Jistě by šlo na motivy Conanova světa natočit lepší dílo, ale i tak to není špatné.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já bych si strašně přál, aby někdo důstojně zpracoval do filmové podoby novelu "Hodina draka" od stvořitele Conana, R.E.Howarda. V hlavní roli třeba i s Arnoldem Schwarzeneggerem. Myslím, že na roli staršího vazouna/panovníka říše by se pořád ještě hodil.Prasokralik wrote:Tak jsme šli na nového Conana a konečně nějaký fantasy film, který vybočuje z průměru. Jistě by šlo na motivy Conanova světa natočit lepší dílo, ale i tak to není špatné.
Btw. Když jsem studoval herecké obsazení v novém Conanovi, docela mě pobavilo, že v hlavní roli se objevila v tuto chvíli už docela známá tvář představitele Khala Droga z Hry o trůny
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Momou (či jak se to skloňuje) jsme mohli vidět už ve Stargate Atlantis. Mám ale tak nějak z jeho rolí pocit, že tenhle chlapík bude hrát vždycky nějakého barbara 
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
taky se na to hodí
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
doporučuju film Leon celkem pekné drámo.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tož dodatek...
začal jsem dnes číst knihu Hra o trůny a to je zajímavé...celkem pěkné uvedení do děje, pomalé seznamování s postavami (seriál člověka hodí do moře postav a řekne "plav"). Jako kniha to bude dobré, jako seriál nejspíše moc ne.
začal jsem dnes číst knihu Hra o trůny a to je zajímavé...celkem pěkné uvedení do děje, pomalé seznamování s postavami (seriál člověka hodí do moře postav a řekne "plav"). Jako kniha to bude dobré, jako seriál nejspíše moc ne.
.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak te´d sem dokoukal další filmečky a voba celkem doporučuju...
první byl The Road docela slušný i když poněkud natýhlí postapo. Jsou tam nádherný scenerie. Jaqk řikám příběh trochu natáhlej, je to taký drama, ale celkem i vyvedený.
další je Thor..... toooo je prostě marvelovka. Příběh... celkem slušnej. Je tam i celkem souvislej děj a vcelku smysluplnej(v rámci fantasy ovšem).. efekty sou parádní a je na co koukat a neni třeba přemejšlet.
první byl The Road docela slušný i když poněkud natýhlí postapo. Jsou tam nádherný scenerie. Jaqk řikám příběh trochu natáhlej, je to taký drama, ale celkem i vyvedený.
další je Thor..... toooo je prostě marvelovka. Příběh... celkem slušnej. Je tam i celkem souvislej děj a vcelku smysluplnej(v rámci fantasy ovšem).. efekty sou parádní a je na co koukat a neni třeba přemejšlet.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Leon je dobře natočený film a umístění v TOP 200 na CSFD opravdu není náhoda, taktéž doporučuji všem kdo ještě neviděli.
The road je jako kniha prý dobrý počin, mě se filmová adaptace docela líbila, ačkoliv kniha musí být v tom psychodramatu daleko lepší.
Dle mě je to kromě "potomků lidí" jeden z mála novodobých postapo které nejsou tutové Béčko ale naopak něco málo zanechávají v hlavě.
Díky Braenn jsem zhlédl opravdu nádherné filmy:
http://www.csfd.cz/film/48316-potopa/
http://www.csfd.cz/film/27444-pan-wolodyjowski/
A já trumpeta jen vždy hltal "ohněm a mečem"...
Nyní: OU Jééééééé!
Kdo neviděl a má rád historické velkofilmy s až neuvěřitelným castingem tak vřelá doporučení.
Díky moc, jsem šťastnej Bahňák!
The road je jako kniha prý dobrý počin, mě se filmová adaptace docela líbila, ačkoliv kniha musí být v tom psychodramatu daleko lepší.
Dle mě je to kromě "potomků lidí" jeden z mála novodobých postapo které nejsou tutové Béčko ale naopak něco málo zanechávají v hlavě.
Díky Braenn jsem zhlédl opravdu nádherné filmy:
http://www.csfd.cz/film/48316-potopa/
http://www.csfd.cz/film/27444-pan-wolodyjowski/
A já trumpeta jen vždy hltal "ohněm a mečem"...
Nyní: OU Jééééééé!
Kdo neviděl a má rád historické velkofilmy s až neuvěřitelným castingem tak vřelá doporučení.
Díky moc, jsem šťastnej Bahňák!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Štastný Bahňák se rovná nešťastní drowové, co?Bahnak wrote:Díky Braenn jsem zhlédl opravdu nádherné filmy:
http://www.csfd.cz/film/48316-potopa/
http://www.csfd.cz/film/27444-pan-wolodyjowski/
A já trumpeta jen vždy hltal "ohněm a mečem"...
Nyní: OU Jééééééé!
Kdo neviděl a má rád historické velkofilmy s až neuvěřitelným castingem tak vřelá doporučení.
Díky moc, jsem šťastnej Bahňák!
Mám teď stažený film Pan Tadeusz, ale titulků se krutě nedostává. Českých, tedy.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
No, třeba češi natočili taky historické velkofilmy, bohužel komunistická propaganda z toho teče jako z vodopádu.
Ale když si odmyslíš ty hrozný komoušský s*ačky kolem a koukneš se na poctivé kostýmy, hustý kulisy, nehoráznou výpravu a casting tak jsou to film věru dobré.
Kupříkladu finální bojová scéna z "proti všem" patří k mým nejoblíbenějším, za doprovodu "kdož su boží bojovníci" tam husti sekaj křižáky moooc krásně.
Bohužel těm polským filmečkům to suma sumárum nesahá ani po kotníky, ekvivalent opravdu nemám, zmíněné křižáky jsem shlédnul a je to docela o ničem.
(dobře, závěrečná bitka u Grünwaldu je cool a je v ní i Žižka, takže malý plus tam je, ale jinak nic moc)
Ale pokud vyloženě nelpíš jen na evropě tak doporučuji "krvavé pobřeží"
Východ je sice hodně jinej, ale je to dobře natočenej počin Johna WOO (jeho nejdražší tuším)
Komparzu tam jsou opravdu tisícovky, přes šípy nejde vidět, hrdinové umírají i vítězí a zloun nakonec dostane na prdel.
Evropská verze filmu má přes dvě hodiny, čínská verze kolem čtyř
Nadále však taktéž nenacházím vlastně nic co by se mohlo vyrovnat té polské trojce.
Ale když si odmyslíš ty hrozný komoušský s*ačky kolem a koukneš se na poctivé kostýmy, hustý kulisy, nehoráznou výpravu a casting tak jsou to film věru dobré.
Kupříkladu finální bojová scéna z "proti všem" patří k mým nejoblíbenějším, za doprovodu "kdož su boží bojovníci" tam husti sekaj křižáky moooc krásně.
Bohužel těm polským filmečkům to suma sumárum nesahá ani po kotníky, ekvivalent opravdu nemám, zmíněné křižáky jsem shlédnul a je to docela o ničem.
(dobře, závěrečná bitka u Grünwaldu je cool a je v ní i Žižka, takže malý plus tam je, ale jinak nic moc)
Ale pokud vyloženě nelpíš jen na evropě tak doporučuji "krvavé pobřeží"
Východ je sice hodně jinej, ale je to dobře natočenej počin Johna WOO (jeho nejdražší tuším)
Komparzu tam jsou opravdu tisícovky, přes šípy nejde vidět, hrdinové umírají i vítězí a zloun nakonec dostane na prdel.
Evropská verze filmu má přes dvě hodiny, čínská verze kolem čtyř
Nadále však taktéž nenacházím vlastně nic co by se mohlo vyrovnat té polské trojce.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já bych si někdy hrozně rád zahrál pana Onufryho Zaglobu
)
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
jooo to mě byl sympatickej ten s tím velkým mečem 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Pan Longinus Podbipięta, ten je taky epickej. Je o něm i donbrej song: http://www.youtube.com/watch?v=cYZ8cHAK ... re=related .
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Zagloba je muj nejoblíbenější, hlavně v "ohněm a mečem" opravdu chrlí jednu pecku za druhou 
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1