No a já právě myslel to omezení na jeden standartní batoh (vak, truhlu atd.) a něco málo příručních zavazadel, je jasné, že pokud by byli volně k dispozici a někdo jich tahal milión z důvodu aby si zvětšil úložný prostor v invu, nekoukal bych na něj skrz prsty, každý jsme nějaký a na tuhle věc koukáme jinak. To že postupem času může být kouzelný vychází tak nějak z mých představ, že by to tak mohlo být a hodí se to do fantazi světa a je to jakési ulehčení, zpestření ... atd.atd. to bych se zase opakoval.OneHeart wrote:Batohy, vaky ,brašny a jánevimcoještě určitě jo, ty věci se hodí. Jen se mi nelíbí to snížení váhy.Theogil I wrote:...
Samozřejmě je to příjemnější ,mít natěžený věci v invu, ale jaký smysl pak mají nákladní zvířata? Ty už tu jsou a jsou funkční pěkně ,takže batohy se snížením váhy vůec nevidím jako tak naprosto nezbytnou věc, bez kreré hra se stane otravnou a nehratelnou. Tahat můžete pořád obrovský náklad, ale na mule.
A z hlediska hry je to hezčí a uvěřitelnější...
Edit.: HIHI Krata je rychlík.