Vždy když hraju mapu Murovanka, tak si vzpomenu na dobrou hlášku Fryna:
Já: "Jedeme do lesa?"
Fryn: "Ne tam nejedu, v lese rostou KVčka"
Já: "Jedeme do lesa?"
Fryn: "Ne tam nejedu, v lese rostou KVčka"
Btw - měli ti rusové pro tanky vůbec střelivo nebo si s tankovými rotami hráli na Stalingrad a němčoury se snažili taranovat?Molly23 wrote:..." Tankový pluk Bäke v několikadenním boji s dvěma sovětskými tankovými prapory zničil 265 tanků, při ztrátě jednoho Tigra a 4 Pantherů. "

Já spíš narážel na Made in China-RoF- wrote:Víme víme missaku neboj.
Jinak Type59, že je o třídu níž, já nevím asi dávají premiáky maximálně 8.úroveň.
Kopie to je, rozdil mezi Typem a T-54 je celkem velkej a tim nemyslim vzhledMolly23 wrote:Já spíš narážel na Made in China-RoF- wrote:Víme víme missaku neboj.
Jinak Type59, že je o třídu níž, já nevím asi dávají premiáky maximálně 8.úroveň., proto je o třídu níž!
Podle skutečné události: http://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_ArmyMolly23 wrote:...