Prasokralik wrote:nechceme s aktuálním stavem nic dělat protože je nás málo, takže bychom prohráli a to nás demotivuje
budem teda radši brečet na foru, ať se to vyřeší ooc a můžem si zas vesele hopkat po povrchu
Pozor, jsou případy kdy NPC v rukou Dm je dost nebezpečná zbraň. Sám jsem tohle zažil při creepingu.
Z čehož chápu, že si krysak dělá starost již do budoucna.
Ono asi takhle: Pokad se to Dm líbit bude, tak třeba se mu něco povede, pokad ale Dm bude zastávat názoru, že se mu to nepovede. Tak se může stavět na hlavu jak chce a nepovede se mu to.
Proto, navrhuji Ti krysáku, zkus se domluvit s nějakým Dm. Napiš mu pm jak by sis to představoval a ZDA JE TO VŮBEC REÁLNÉ, aby ses tu pak o něco nesnažil nějakou dobu a nakonec ti to bylo smetnuto ze stolu
Proto chápu, že to nejdříve chtějí konzultovat hráči dopředu. A zde na Thálii to jen chválím. Protože zde nemá cenu se o něco snažit, pokad zeshora nevíš, že ti v budoucnu bude dovoleno to a to.
(vlastní zkušenosti)