Pravidla a zvyklosti při PVP

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by Lord_Berserk »

danielfojt wrote:no to me trochu zarazilo ze se nic nestalo:)hel ja si myslim ze jsem byl v pravu a na to jmeno nad hlavou nehlede,nebyli jste tam takze muzete jen spekulovat.myslim ze do RP jsem uz trochu zapadl,takze doufam ze to bylo dobre.holt zly bandity ktery tahl streva po zemi nehlede na to jaky kabatek zrovna mel kdyz z nej trcela orci hlava zemrel a zaplatil za sve zlociny.
Nic proti ale zahrany to bylo mizerne strilel si na me ve tme takze si ani nemoh videt :wink: nehlede nato ze sem te moh vpohode rozsekat kdyz sem ti dal srazeni pri kterym sis moh vsimnout sem si zandal sekeru abych te nezabil na prvni kritiku :P hrat divadlo si holt nechtel a ja doplatil nato nez sem ti stacil prehodit odpor tak sem nereagoval ...az bude nato predmet tak vam ty vodpory klidne budu rozdavat :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by danielfojt »

takze podle tebe vsichni co tohle hrajou a jsou lide ,nemuzou v noci chodit do lesa nebo kamkoli jelikoz nevidi ani houby,takze vsichni lide co lovi v noci vlky apod.. porusujou pravidla.no takze to bysme meli dat do chyb jelikoz je asi vsichni porusuji....a uz me ta nebata nebavi
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by OneHeart »

danielfojt wrote:takze podle tebe vsichni co tohle hrajou a jsou lide ,nemuzou v noci chodit do lesa nebo kamkoli jelikoz nevidi ani houby,takze vsichni lide co lovi v noci vlky apod.. porusujou pravidla.no takze to bysme meli dat do chyb jelikoz je asi vsichni porusuji....a uz me ta nebata nebavi
pokud si to děláš někde sám a nikoho tim neprudíš...
Když je to ale v CvC, tak by mě to taky nakáklo
Vaillardo Vran:
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by danielfojt »

OneHeart wrote:
danielfojt wrote:takze podle tebe vsichni co tohle hrajou a jsou lide ,nemuzou v noci chodit do lesa nebo kamkoli jelikoz nevidi ani houby,takze vsichni lide co lovi v noci vlky apod.. porusujou pravidla.no takze to bysme meli dat do chyb jelikoz je asi vsichni porusuji....a uz me ta nebata nebavi
pokud si to děláš někde sám a nikoho tim neprudíš...
Když je to ale v CvC, tak by mě to taky nakáklo
verim ze by te i nakaklo kdyby se te pokusil nekdo dvakrat prepadnout,ale je to fuk jse tu dyl nez ja tudiz chytrejsi.
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by Lord_Berserk »

danielfojt wrote:takze podle tebe vsichni co tohle hrajou a jsou lide ,nemuzou v noci chodit do lesa nebo kamkoli jelikoz nevidi ani houby,takze vsichni lide co lovi v noci vlky apod.. porusujou pravidla.no takze to bysme meli dat do chyb jelikoz je asi vsichni porusuji....a uz me ta nebata nebavi
co tu zas kecas za kraviny ....vzpamatuj se :x
psal sem hned na zacatku neres to je to fuk...tak to nerozpatlavej kdyz te to nabavi... za cloveka sem hral a ten bez svetla si v noci vidi sotva spicku mece nehlede nato ze tys asi nasadil bystrozrakost a zahlid si me pres celou obrazkovku (nebo to spis bylo to magicky tlacitko rychly napovedy ? :) )

Me je to fuk ja to na forum resit nechtel po tellu si nevodpovidal a ja stim nezacal 8)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by kucik »

danielfojt wrote:hele ocividne nevis o co jde takze to nekomentuj...
Bud tedy rekni o co jde, nebo to tu prestan pitvat. (radsi bych tu druhou variantu)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by Zyga »

K tem dislikum a maskovani: Dislike je fakt jenom OOC, kdyz uz se nekdo necha od vraha nalakat do lese, tak kazdej vrah je schopnej ho aspon jednou bodnout do zad a pak se ten dislike nehodi automaticky :twisted: (aspon myslim) a dat si nakej hadr pres ksicht kdyz nekoho prepadava zvladne kazdej blbecek, takze to, ze na to neni item prece neznamena ze to nejde :!:
Strilet ve meste je fakt zhovadilost nejvetsi a mel by nasledovat kriminal, mestecka sou plny nevinejch obyvatel a nekdo by to mohl nejakou nehodou schytat, obhajobu u soudu a spravedlivej proces. Ale neco by to vyvolat melo kdyz u se nekdo hloupe prizna :wink:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by huhulak »

nasim milým banditum: ten disleke by tam mel byt vzdy, protoze kdys nekoho nockdownes tak dalsi kolo se dislike nastavi automaticky ( u npc to funguje, u pc asi taky jiste to nevim uz nekolik mesicu sem s pc nebojoval - ale skusim to :D ) takze to stejne pak musis vypinat aby postava neoplacela rany nebo byt v dostatecne vzdalenosti

tim ze zautocis bez dislike( nockdown je snad jedinej spusob jak to de)
upiras napdenymu jakoukoli reakci ( byt muze mit diky atributum a featum (a neduvěrivosti) vysoky reakce muze treba reagovat) treba se uhnout nebo dat atack of oportunity
nehlede nato ze ty si utocnik a ten dislike tam muzes prdnout v posledni vterine - mas na dost casu

tim ze si ten deslike nezapnes, si to proste zajistujes strasnou vyhodu
ktera to vzdy rozhodne v tvuj prospech - prosteje to prasarna
(a kdys ho nechces zabit a pohrat si tak neflakni sekerou ale treba kyjem nebo rovnou pesti - beztak prohanite hlavne nizky levely takze tolik neriskujete)
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by Lord_Berserk »

huhulak wrote:kyjem nebo rovnou pesti - beztak prohanite hlavne nizky levely takze tolik neriskujete)
prohanime ty co se nam nelibi :D
pesti vod tedka uz srazim potom co sem omylem zasek chudaka Helma Lovce kdyz sem proste nad nim stal a nahle Berserk zasek :)

To je teda byznys to loupeznictvi nic z vas nekapne a my susime s Kirim hubu... za celou dobu mame 200 zlataku 4 chleby, 2 vody a 2 hlavy :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by huhulak »

To je teda byznys to loupeznictvi nic z vas nekapne a my susime s Kirim hubu... za celou dobu mame 200 zlataku 4 chleby, 2 vody a 2 hlavy :mrgreen:

to proto ze si asi vybílráte chudy lidi na to nelibeni :D
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by Zyga »

Ze se na to loupeni nevykasles i jako votrok u nas dole by sis pravdepodobne vydelal vic :mrgreen: :mrgreen:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by Zyga »

Taky teda ale kolik lidi ste prepadli? Se mi nesnazte vykladat ze nikdo nemel nic vic spravnej bandita by postave slohl hlavne hadry aby se pak moh smat jak bezi domu ve spodkach (nebo i spodky cimz se sranda efekt este znasobi), prijit vo hadry nikoho tak moc nekousne
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by Aznar »

Zyga wrote:Taky teda ale kolik lidi ste prepadli? Se mi nesnazte vykladat ze nikdo nemel nic vic spravnej bandita by postave slohl hlavne hadry aby se pak moh smat jak bezi domu ve spodkach (nebo i spodky cimz se sranda efekt este znasobi), prijit vo hadry nikoho tak moc nekousne
nj to okradani je trochu na hrane, spousta hracu by asi nezkousla, kdyby mela prijit o tezce vydrenou zbroj za nekolik tisic
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by OneHeart »

Aznar wrote: nj to okradani je trochu na hrane, spousta hracu by asi nezkousla, kdyby mela prijit o tezce vydrenou zbroj za nekolik tisic
a jak to pak mají skousnout ti loupežníci, když jim postava s měšcem naditým zlatem blahosklonně odsype 20 zlatek :D
Vaillardo Vran:
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: Pravidla a zvyklosti při PVP

Post by huhulak »

coze? me hardry otrhance?
vite jak dlouho trvalo nez sem je nasel?
jen hadry prosim ne
Locked