Mě by zajímalo, s kým se tam kurva Jari bavil do dvou do rána. Sice jsem díky tomu zase poslouchal různé zajímavosti, ale kooperace by byla snažší, kdyby se dalo jarimu nadávat přímo.
A náhodou... s Dariem a tou původní sestavou jsem to killoval! Defakto jsem to jel podle Phreaka a fungovalo to - měl výdrž a i docela dmg.
.